Зірка бальзам - інструкція, застосування, аналоги препарату

Зірка бальзам фото упаковки

Застосування Зірки

Зірка - склад і форма випуску препарату

Зірка: як приймати препарат

Зірка - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Зірки

Зірка належить до групи засобів, що стимулюють рецептори слизових оболонок, шкіри та підшкірних тканин. Має протизапальні, зігріваючі, антисептичні, анестезуючі властивості, розширяє капіляри, покращуючи таким чиномкровопостачання та незначною мірою знижуючи артеріальний тиск, діє на рефлекторні центри центральної нервової системи, проявляючи стимулюючий ефект. 

Застосування Зірки

Симптоматичне лікування застуди, нежитю, головного болю, запаморочення, нудоти.

Зірка - склад і форма випуску препарату

Бальзам для інгаляцій; білого кольору пластмасова туба з міцно накрученою кришкою. Всередині туби знаходиться фільтр циліндричної форми, просочений інгредієнтами; специфічний запах ефірних олій.

Склад:діючі речовини - ментол, камфора, олія м’яти перцевої, олія евкаліптова, олія гвоздична, олія корична; 1 г містить ментолу 658 мг, камфори 124 мг, олії м’яти перцевої258мг, олії евкаліптової 65 мг, олії гвоздичної 5 мг, олії коричної 6 мг; допоміжна речовина: олія мінеральна.

Зірка: як приймати препарат

Обережно вдихати, тримаючи інгалятор біля носа. По 1–2вдихання в кожну ніздрю 10–15 разів на добу, до зникнення симптомів.

Препарат слід з обережністю застосовувати дітям віком від 3 років у ділянці обличчя, оскільки він може спричинити бронхоспазм.

Зірка - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання: підвищена чутливість до будь-якого з компонентів лікарського засобу. Бронхіальна астма, коклюш, псевдокруп, схильність до бронхоспазму або судом. Протипоказаний дітям до 3-х років.

Побічні ефекти:

  • алергічні реакції;
  • головний біль, запаморочення, збудження; 
  • збільшується ймовірність та частота виникнення спазму бронхів.

Аналоги Зірки

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies