Зіман - інструкція, застосування препарату аналоги

Зіман фото упаковки

Застосування Зіман

Зіман - склад і форма випуску препарату

Зіман: як застосовувати препарат

Зіман - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Зіману

Даний засіб реалізується як додаткове джерело мікроелементів (магнію, цинку, селену, вітамінів В1, В2, В6, карнітину.

Застосування Зіман

Застосування Зіман визначається властивостями компонентів, які входять до його складу. Магній у складі покращує роботу серцево-судинної системи, покращуючи показники артеріального тиску, роблячи серцеві ритми більш стійкими. Кровоносні судини, які стиснуті, розслабляються, і відбувається більш вільний плин крові.

Якщо в організмі присутня достатня кількість магнію, буде забезпечений баланс ще одного мінералу, який важливий для серцевого м'яза і організму в цілому. Магній має здатність знижувати концентрацію в крові так званого «поганого» холестерину.

Цинк – це мікроелемент, необхідний для нормальної життєдіяльності всього організму. Цинк бере участь з органічними молекулами, що пояснює дуже широкий спектр участі даного мікроелемента в різних біологічних системах.

На відміну від міді та заліза, цинк не має оксидантних властивостей, що призводить до поліпшення транспортування і його метаболізму в організмі. Цинк – структурний компонент більше двохсот ензиматичних систем, біологічних мембран, протеїнів (білків), клітинних рецепторів. Селен є самим важливим компонентом антиоксидантної системи в організмі людини.

Він збільшує гостроту зору, підвищуючи сприйняття сонячних променів сітківкою очей. Селен пов'язаний з гормонами статевої сфери, він має здатність усувати нездужання і припливи в клімактеричний період, підтримує якість сперми. Цей мікроелемент має безпосереднім руйнівним впливом на атипові клітини. Селен здатний підтримувати еластичність шкіри, прискорювати загоєння ран.

Застосування біологічно активної добавки доцільно для поліпшення фізичних і сексуальних можливостей у чоловіків. Зіман сприяє збільшенню мускулатури тіла. Біологічно активна добавка використовується в якості додаткового джерела вітамінів групи В, магнію, цинку. Зіман володіє загальнозміцнюючою дією.

Зіман - склад і форма випуску препарату

Капсули. Зіман МВР є комплексом, який складається з магнію, цинку, вітамін В6, L-карнітину-L-тартрату, нікотинаміду, селен-метіонінового комплексу, вітаміну В1, вітамін В2, біотину.

Зіман: як застосовувати препарат

Дорослим по 1 капсулі на день (на ніч), запиваючи водою. Тривалість прийому 1 місяць. Повторити прийом можна 2-3 рази в рік.

Зіман - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів.

Аналоги Зіману

  • Сеалекс
  • Вука Вука
  • Тонгкат Алі Платинум
  • Леовітра

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies