Йосен - інструкція, застосування, аналоги препарату

Йосен фото упаковки

Застосування Йосену

Йосен - склад і форма випуску препарату

Йосен: як приймати препарат

Йосен - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Йосену

Комбінований препарат йоду і селену для нормалізації функції щитовидної залози. Одночасне надходження в організм йоду і селену в межах норм добової фізіологічної потреби підтримує баланс, необхідний для вироблення щитовидною залозою необхідної кількості тиреоїдних гормонів.

Застосування Йосену

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело йоду та селену з метою нормалізації функції щитоподібної залози, профілактики станів, пов'язаних з дефіцитом йоду та селену, а також збагачення раціону населення, що проживає в регіонах з недостатньою кількістю йоду в навколишньому середовищі.

Для повноцінної роботи щитоподібної залози важлива щоденна забезпеченість організму йодом та селеном у межах норм добової фізіологічної потреби. Йод потрібний для синтезу гормонів щитоподібної залози. Селен входить до складу ферментів, які допомагають засвоєнню йоду щитоподібною залозою, та бере участь у перетворенні гормонів щитоподібної залози на активну форму.

Йосен - склад і форма випуску препарату

Кожна таблетка містить фізіологічну добову дозу йоду і селену: 150 мкг йоду та 75 мкг селену.

В аптеках представлена упаковка 50 таблеток.

Йосен: як приймати препарат

Вживати дітям старше 12 років і дорослим по 1 таблетці 1 раз на добу під час або після прийому їжі, запиваючи питною водою.

Курс споживання визначає лікар індивідуально. Профілактичний курс споживання зазвичай складає 6-12 місяців, далі термін споживання узгоджувати з лікарем індивідуально. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Йосен - протипоказання, побічні ефекти

Індивідуальна несприйнятливість компонентів, не рекомендовано вживати особам із захворюваннями щитоподібної залози, при яких протипоказані препарати йоду.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Аналоги Йосену

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies