Вібуркол - інструкція та застосування препарату

Вібуркол фото упаковки

Застосування Вібурколу

Вібуркол - склад і форма випуску препарату

Вібуркол: як приймати препарат

Вібуркол - протипоказання, побічні ефекти

Вібуркол - препарат протизапальної, знеболювальної, седативної, дезінтоксикаційної, спазмолітичної дії, яка базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного і мінерального походження, що входять до складу препарату.

Застосування Вібурколу

Запальні процеси різної локалізації: ЛОР-органів, статевих органів у жінок; інфекційні захворювання (ГРВІ, гострі захворювання верхніх дихальних шляхів, інфекційно-запальні процеси внутрішніх органів), нервове збудження, стан судомної готовності.

Вібуркол - склад і форма випуску препарату

Діючі речовини: 1 супозиторій 1,1 г містить: Atropabella-donnaD2 − 1,1 мг, CalciumcarbonicumHahnemanniD8 − 4,4 мг, MatricariarecutitaD1 − 1,1 мг, PlantagomajorD3 − 1,1 мг, PulsatillapratensisD2 − 2,2 мг, SolanumdulcamaraD4 − 1,1 мг;

Допоміжна речовина: твердий жир.

Лікарська форма - супозиторії.

Основні фізико-хімічні властивості:супозиторії торпедоподібної форми, з гладкою поверхнею, від білого до жовто-білого кольору (колір слонової кістки), зі слабким характерним (не згірклим) запахом. Під час зберігання допускається утворення білого жирового нальоту на поверхні супозиторія.

Вібуркол: як приймати препарат

Препарат застосовувати ректально.

Рекомендована доза для дорослих та дітей віком від 6 місяців при гострих станах – по 1 супозиторію 3-5 разів на добу; при поліпшенні стану – 2-3 рази на добу.

Для новонароджених дітей (з першого дня життя) до 6 місяців – 1 супозиторій, двічі на добу.

Тривалість лікування та частоту застосування визначає лікар залежно від характеру та перебігу захворювання. Зазвичай курс лікування становить 3-14 днів.

Препарат рекомендований для застосування дітям від народження.

Вібуркол - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання - підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, до ромашки лікарської або до інших рослин родини складноцвітих.

Побічні реакції - у дуже поодиноких випадках можливі алергічні реакції, включаючи шкірні висипання, свербіж.

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies