Валеріана - інструкція, застосування, аналоги препарату

Валеріана фото упаковки

Застосування Валеріани

Валеріана - склад і форма випуску препарату

Валеріана: як приймати препарат

Валеріана - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Валеріани

Валеріана - препарат зменшує збудливість центральної нервової системи. Седативна дія проявляється повільно, але досить стабільно.

Застосування Валеріани

Показання.

Підвищена нервова збудливість, безсоння; у складі комбінованої терапії при легких функціональних порушеннях з боку серцево-судинної системи.

Валеріана - склад і форма випуску препарату

Склад:

діюча речовина: валеріани екстракт сухий (valerianae radix);

1 таблетка містить валеріани екстракту сухого (valerianae radix) (5-8:1) (екстрагент: водно-спиртовий розчин) 30 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат, коповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, спирт полівініловий, поліетиленгліколь (макрогол)3350, титану діоксид (Е 171), тальк, жовтий захід FCF (Е 110), заліза оксид жовтий(Е172), понсо 4 R (Е 124).

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

Валеріана: як приймати препарат

Спосіб застосування та дози.

Препарат застосовувати внутрішньо після їди. Рекомендована доза для дорослих та дітей віком від 12 років становить 30-60 мг (1-2 таблетки) 3-4 рази на добу. Таблетки ковтати не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини.

Тривалість лікування визначається залежно від терапевтичного ефекту та переносимості препарату.

Діти. Застосовувати для лікування дітей віком від 12 років. Доцільність призначення препарату дітям віком від 6 років визначає лікар у кожному окремому випадку.

Валеріана - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до валеріани або до інших компонентів препарату. Депресія та інші стани, що супроводжуються пригніченням діяльності центральної нервової системи.

Побічні реакції.

З боку центральної та периферичної нервової системи: запаморочення, сонливість, пригнічення емоційних реакцій, депресія, загальна слабкість, зниження розумової та фізичної працездатності.

З боку травного тракту: нудота.

З боку імунної системи: реакції підвищеної чутливості, у т. ч. висип, свербіж, гіперемія.

Аналоги Валеріани

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся