Вобензим – інструкція, застосування, аналоги препарату

Вобензим фото упаковки

Застосування Вобензиму

Вобензим – склад і форма випуску препарату

Вобензим: як приймати препарат

Вобензим – протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Вобензиму

Комбінація натуральних ензимів рослинного та тваринного походження з протизапальною дією. Препарат використовується в травматології, хірургії, при лікуванні ревматичних захворювань.

Застосування Вобензиму

Застосовується в комплексній терапії ряду захворювань: ревматоїдний артрит, позасуставний ревматизм, хвороба Бехтерєва, Хвороба Шегрена.

В ангіології: для лікування тромбофлебітів, посттромботичного синдрому, васкулітів, облітеруючого тромбангіїту, профілактики рецидивуючих флебітів, лімфедеми, вторинного лімфатичного набряку.

В урології: при запаленнях сечостатевого тракту, циститі, цистопієліті, простатиті.

У гінекології: при хронічних інфекціях, аднекситі, мастопатії.

У хірургії: для профілактики і лікування післяопераційних ускладнень (запалень, тромбозів, набряків), спайкової хвороби, посттравматичних і лімфатичних набряків, пластичних і реконструктивних операцій.

В травматології: при травмах, переломах, дисторсії, вивихах, ударах та іншому.

У пульмонології: при запаленні верхніх і нижніх дихальних шляхів, синуситі, бронхіті, бронхопневмонії, бронхіальній астмі.

В гастроентерології: панкреатит, гепатит, панкреатит, виразковий коліт.

В нефрології: пієлонефрит, гломерулонефрит

В ендокринології: діабетична ангіопатія, діабетична ретинопатія, аутоімунний тиреоїдит.

У дерматології: атопічний дерматит, вугрі.

У неврології - при розсіяному склерозі.

Вобензим рекомендується застосовувати для профілактики інфекційних ускладнень і поліпшення якості життя під час проведення хіміо- або променевої терапії при онкологічних захворюваннях.

Застосовується також після інфракту міокарда та ішемічної хвороби серця.

Вобензим – склад і форма випуску препарату

Препарат випускається у вигляді таблеток, вкритих помаранчевою оболонкою, в упаковці по 40, 200 або 800 таблеток.

Акттивными речовинами препарату є натуральні ензими: панкреатин, папаїн, тригідрат рутозиду, бромелаін, трипсин, ліпаза, амілаза, хімотрипсин.

Крім цього, препарат містить лактози моногідрат, крохмаль прежелатинізований, стеарат магнію , стеаринову кислоту, тальк і діоксид кремнію колоїдний безводний.

Вобензим: як приймати препарат

Препарат приймають внутрішньо, не менш ніж за 30 хвилин до їжі. Таблетки слід ковтати цілими і запивати водою.

Для визначення дозування і тривалості курсу лікування слід проконсультуватися з лікарем.

Дорослі залежно від тяжкості захворювання приймають препарат у дозі від 3 до 10 таблеток за три рази протягом доби. У перші 3 дні прийому препарату рекомендована доза становить 3 таблетки 3 рази на добу.

При середній активності захворювання препарат призначають у дозі 5-7 таблеток 3 рази на добу протягом 2 тижнів. Надалі дозу слід зменшити до 3-5 таблеток 3 рази на добу. Курс - 2 тижні.

При високій активності захворювання Вобензим призначають у дозі 7-10 таблеток 3 рази на добу протягом 2-3 тижнів. Надалі дозу слід зменшити до 5 таблеток 3 рази на добу. Курс лікування становить 2-3 місяці.

При хронічних захворюваннях, що протікають довгостроково, засіб можна застосовувати за показаннями курсами від 3 до 6 місяців і більше.

З метою підвищення ефективності антибіотиків і профілактики дисбактеріозу препарат слід застосовувати протягом всього курсу антибіотикотерапії у дозі по 5 таблеток 3 рази на добу. Після припинення курсу прийому антибіотиків для відновлення мікрофлори (біоценозу кишечника) Вобензим слід призначати по 3 таблетки 3 рази на добу протягом 2 тижнів.

В якості терапії "прикриття" під час проведення променевої та хіміотерапії препарат слід застосовувати в дозі по 5 таблеток 3 рази на добу до завершення курсу променевої та хіміотерапії.

При застосуванні препарату з профілактичною метою доза становить 3 таблетки 3 рази на добу протягом сроку в півтора місяці з повторенням курсу 2-3 рази в рік.

Дітям віком 5-12 років препарат призначають у дозі 1 таблетка на 6 кг маси тіла на добу. Дітям старше 12 років препарат призначають за схемою, призначеної для дорослих. Доза та тривалість лікування залежать від тяжкості захворювання і визначається лікарем.

Вобензим – протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання до застосування Вобензиму:

  • індивідуальна непереносимість препарату;
  • захворювання, пов'язані з підвищеною ймовірністю кровотеч (у т.ч. гемофілія, тромбоцитопенія);
  • проведення гемодіалізу;
  • дитячий вік до 5 років.

Побічні ефекти застосування Вобензиму

В окремих випадках при застосуванні препарату помічені незначні зміни консистенції і запаху калу і шкірні висипання у вигляді кропивниці (проходять при зниженні дози або відміні препарату).

При появі інших побічних реакцій рекомендується скасувати прийом препарату і звернутися до лікаря.

Аналоги Вобензиму

  • Мовиназа
  • Серокс
  • Серрата
  • Фібриназа-10
  • Флогензим

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies