Уропак - інструкція, застосування, аналоги препарату

Уропак фото упаковки

Застосування Уропаку

Уропак - склад і форма випуску препарату

Уропак: як приймати препарат

Уропак - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Уропаку

Уропак - це рослинний препарат, що використовується в лікуванні захворювань нирок, сечовивідних шляхів. Перешкоджає розмноження патогенних мікроорганізмів сечовивідних органів.

Застосування Уропаку

Використовується з метою нормалізації функціонального стану сечовидільної системи при гострих та хронічних запальних захворюваннях (при загостренні рецидивуючого хронічного бактеріального циститу, гострому бактеріальному циститі, пієлонефриті, неспецифічному бактеріальному уретриті, безсимптомній бактеріурії у вагітних, інфекціях сечовивідних шляхів після урологічних маніпуляцій та операційного втручання).

Уропак - склад і форма випуску препарату

Склад. 1 капсула містить:

Активний інгредієнт: екстракт ягід журавлини великоплідної (Vaccinium macrocarpon), порошкоподібний;

Допоміжні речовини: фруктоза - 456 мг; оболонка капсули: желатин, барвник: оксид заліза червоного, титану двоокис.

Уропак: як приймати препарат

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим та дітям віком від 7 років та старше по 1 капсулі 1 раз на добу під час прийому їжі.

Не є лікарським засобом.

Уропак - протипоказання, побічні ефекти

Особливості по застосуванню: рекомендовано застосовувати повноцінний і збалансований раціон харчування, обмежувати тваринні жири, цукор, солодощі та алкоголь. Для збільшення діурезу доцільно випивати не менше 2 літрів рідини на добу, особливо особам із сечокам'яною хворобою.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого зкомпонентів.

Аналоги Уропаку

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies