Урсолізин – інструкція, застосування, аналоги препарату

Урсолізин фото упаковки

Застосування Урсолізину

Урсолізин: як приймати препарат

Побічні реакції.

Аналоги Урсолізину

Урсолізин – це препарат, що сприяє розчиненню холестеринових конкрементів в жовчному міхурі.

Застосування Урсолізину

Урсолізін призначений для терапії пацієнтів з нормальною функцією жовчного міхура з рентгеноконтрастними холестеринів конкрементами, що мають розмір не більше 10мм в діаметрі.

Урсолізін також застосовують для лікування пацієнтів, які страждають холестерозом жовчного міхура і гастритом з рефлюксом жовчі.

Урсодезоксіхоліевую кислоту призначають як засіб симптоматичної терапії пацієнтам з первинним біліарним цирозом.

У комплексній терапії Урсолізін призначають пацієнтам, що страждають на хронічний гепатит і цироз печінки, які супроводжуються холестазом.

Урсолізин – склад і форма випуску препарату

Склад.

1 капсула препарату Урсолізін 150 містить:

Урсодезоксіхоліевой кислоти - 150мг;

Додаткові інгредієнти.

Лікарська форма. Капсули.

Урсолізин: як приймати препарат

Урсолізін приймають перорально. Капсули рекомендується ковтати цілими, запиваючи достатньою кількістю питної води. Для досягнення максимального терапевтичного ефекту прийом препарату Урсолізін рекомендується під час або після прийому їжі. Тривалість терапії та дози урсодезоксіхоліевой кислоти визначає лікар.

Пацієнтам з рентгеноконтрастними конкрементами, що мають діаметр менше 10 мм, як правило, рекомендується прийом 300-600 мг урсодезоксіхоліевой кислоти на добу. Тривалість терапії при жовчнокам'яній хворобі, як правило, становить від 6 місяців до 2 років. У разі якщо через 12 місяців після початку терапії розмір холестеринових конкрементів не зменшується, рекомендується переглянути схему терапії.

Урсолізин – протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання.

Урсолізін не призначають пацієнтам з індивідуальною непереносимістю компонентів, що входять до складу капсул.

Урсолізін не застосовують для терапії пацієнтів, які страждають обструктивної жовтяницею, гострими запальними захворюваннями жовчовивідних шляхів і жовчного міхура.

Капсули Урсолізін не призначають вагітним жінкам.

Слід дотримуватися обережності, призначаючи капсули Урсолізін пацієнтам, що страждають захворюваннями печінки, підшлункової залози і кишечника, які можуть призводити до порушень кишково-печінкової циркуляції жовчних кислот, а також пацієнтам, схильним до розвитку печінкової коліки.

Побічні реакції.

Урсолізін, як правило, в терапевтичних дозах непогано переноситься пацієнтами. Урсодезоксіхоліевая кислота у деяких пацієнтів може викликати запаморочення, діареї, блювоти і нудоти.

Небажані ефекти препарату не вимагають специфічної терапії і проходять самостійно після відміни капсул Урсолізін.

Аналоги Урсолізину

Гепаурсол

Гринтерол

ПМС-Урсодіол

Укрлів

Урсодекс

Урсодеоксихолієва кислота

Урсолів

Урсомакс

Урсоност

Урсосан

Урсофальк

Урсохол

Холудексан

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies