Урофосцин - інструкція, застосування, аналоги препарату

Урофосцин фото упаковки

Застосування Урофосцина

Урофосцин - склад і форма випуску препарату

Урофосцин: як приймати препарат

Урофосцин - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Урофосцин

Урофосцинâмає широкий спектр антибактеріальної дії. 

Він ефективний відносно штамів збудників інфекцій сечовивідних шляхів, навіть якщо вони стійкі до інших антибактеріальних препаратів. 

Препарат діє також на пеніциліназоутворюючі штами. Урофосцина чинить антиадгезивну дію на бактерії, що мають властивість адгезії до епітелію, який вистилає сечовивідні шляхи.

Застосування Урофосцина

Лiкування гострих неускладнених інфекцій нижнiх сечовивідних шляхiв, спричинених чутливими до фосфомiцину мiкроорганiзмами, у чоловіків, у дівчат віком від 12 років та жінок. Профілактика пiд час дiагностичних процедур та хірургічних втручань у дорослих пацієнтів.

Урофосцин - склад і форма випуску препарату

Гранули для орального розчину. 

Склад:

діюча речовина:fosfomycin;

1 пакет-саше містить фосфоміцину трометамолу 5,631 г, що еквівалентно 3 г фосфоміцину;

допоміжні речовини: ароматизатор апельсиновий, ароматизатор мандариновий, сахарин, сахароза.

Урофосцин: як приймати препарат

Урофосцин застосовують внутрішньо натще, бажано перед сном після випорожнення сечового міхура. Вміст пакета розчиняють в 1/2 склянки води. Режим дозування встановлюється індивідуально.

Звичайно разова доза для дорослих, у т.ч. пацієнтів літнього віку (вік до 75 років), у гострій фазі захворювання становить 3 г (1 пакет) одноразово.

З метою профілактики інфікування сечовивідних шляхів при хірургічному втручанні, трансуретральних діагностичних дослідженнях приймають вміст одного пакета за 3 години до втручання і другого пакета – через 24 години після втручання.

Діти. Можливе застосування для лікування гострих неускладнених інфекцій нижніх сечовивідних шляхів у дівчат віком від 12 років. Немає достатніх даних щодо застосування препарату в терапевтичних цілях хлопцям віком від 12 років, як і достатніх даних щодо застосування препарату з метою профілактики як хлопцям, так і дівчатам.

Урофосцин - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання: гіперчутливість до компонентів препарату, тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну 10 мл/хв), дитячий вік до 12 років, проходження гемодіалізу.

Побічні ефекти:

  • вульвовагініт;
  • анафілактичний шок, алергiчнi реакції;
  • головний біль, запаморочення, парестезія;
  • тахікардія, артеріальна гіпотензія;
  • астма;
  • діарея, нудота, розлади травлення; 
  • висип, кропив’янка, свербіж, ангіоневротичний набряк.

Аналоги Урофосцин

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies