Урорек - інструкція, застосування, аналоги препарату

Урорек фото упаковки

Застосування Урореку

Урорек - склад і форма випуску препарату

Урорек: як приймати препарат

Урорек - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Урореку

Силодозин є препаратом високої вибіркової дії, антагоністом α1А-адренорецепторів, що містяться переважно у передміхуровій залозі, на дні сечового міхура, в шийці сечового міхура, в капсулі простати і передміхуровій частині уретри. 

Застосування Урореку

Симптоматичне лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози.

Урорек - склад і форма випуску препарату

Капсули тверді. Склад: діюча речовина: 1 капсула містить 4 мг або 8 мг силодозину; допоміжні речовини: маніт (Е 421), крохмаль пептизований кукурудзяний, вода очищена, натрію лаурилсульфат, магнію стеарат, желатин, титану діоксид (Е 171), для дозування 4 мг заліза оксид жовтий (Е 172).

Урорек: як приймати препарат

Дорослим. Застосовувати внутрішньо. Рекомендована доза становить 8 мг 1 раз на добу. Для окремих груп пацієнтів рекомендована 1 капсула препарату Урорек 4 мг 1 раз на добу (див. нижче).

Препарат слід приймати разом з їжею, бажано в один і той же час дня. Капсулу не потрібно розламувати, її слід ковтати цілою, не розжовуючи, запиваючи склянкою води.

Пацієнти літнього віку. Корегування дози для пацієнтів літнього віку не потрібне.

Пацієнти з порушенням функції нирок. Корегування дози для пацієнтів з помірним порушенням функції нирок не потрібне. У разі порушення функції нирок середнього ступеня тяжкості терапію розпочинати з дози 4 мг силодозину 1 раз на добу, після чого, враховуючи індивідуальну реакцію організму, через 1 тиждень лікування дозу можна підвищити до 8 мг 1 раз на добу. 

Пацієнти з порушенням функції печінки. Корегування дози для пацієнтів з помірним або середнього ступеня тяжкості порушенням функції печінки не потрібне. Оскільки немає клінічного досвіду застосування препарату в терапії пацієнтів з тяжким порушенням функції печінки, призначення лікарського засобу цій категорії пацієнтів не рекомендоване.

Діти. Не застосовувати у педіатричній практиці.

Урорек - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання: підвищена чутливість до силодозину або будь-якої з допоміжних речовин у складі препарату.

Побічні ефекти:

  • ретроградна еякуляція та анеякуляція;
  • реакції алергічного типу, включаючи набряк обличчя, набряк язика та фарингеаль-ну едему;
  • зниження лібідо;
  • запаморочення, втрата свідомості;
  • тахікардія;
  • сильне серцебиття;
  • закладеність носа.

Аналоги Урореку

Невідомо

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies