Уролесан - інструкція, застосування, аналоги препарату

Уролесан фото упаковки

Застосування Уролесану

Уролесан - склад і форма випуску препарату

Уролесан - як приймати препарат

Уролесан - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Уролесану

Уролесан - комбінований препарат рослинного походження. Складові препарату Уролесан зменшують запальні явища в сечовивідних шляхах та нирках, сприяють посиленому кровообігу нирок та печінки, проявляють діуретичну, антибактеріальну, жовчогінну дію, утворюють захисний колоїд у сечі та нормалізують тонус гладкої мускулатури верхніх сечовивідних шляхів та жовчного міхура. Уролесан збільшує виділення сечовини та хлоридів, сприяє виведенню дрібних конкрементів та піску із сечового міхура і нирок.

Застосування Уролесану

Гострі та хронічні інфекції сечовивідних шляхів та нирок (цистити та пієлонефрити); сечокам’яна хвороба та сечокислий діатез (профілактика утворення конкрементів після їх видалення); хронічні холецистити (в тому числі калькульозні), дискінезії жовчних шляхів, жовчокам’яна хвороба.

Уролесан - склад і форма випуску препарату

Діючі речовини - 1 капсула містить Уролесану екстракту густого отриманого з суміші екстрактів рідких з Daucus carotaL., fructus (моркви диких плодів) (1:1), Humulus lupulusL., flos (хмелю шишок) (1:1), Oreganum vulgare L., herba (материнки трави) (1:1) у співвідношенні 1/1,4/1, екстрагент – етанол 96 % об./об., в перерахуванні на 10 % вологу – 10,70 мг, Mentha x piperita L., aetheroleum (олія м’яти перцевої) – 7,46 мг, Abies sibirica L., aetheroleum (олія ялиці сибірської) – 25,50 мг.

Допоміжні речовини - магнію алюмометасилікат; олія рицинова; магнію карбонат важкий; тальк; лактоза, моногідрат; динатрію едетат (трилон Б); крохмаль картопляний.

Лікарська форма - капсули.

Уролесан - як приймати препарат

Препарат приймати внутрішньо перед їдою.

Рекомендовані дози для дорослих та дітей віком від 14 років: по 1 капсулі 3 рази на добу. При гострих станах (у т.ч. при нирковій та печінковій коліках) тривалістькурсу терапії становить від 5 до 7 днів, при хронічних станах– від 7 днів до 1 місяця.При виникненні ниркової та печінкової колік разову дозу можна однократно підвищити до 2 капсул, після цього на наступний прийом повернутись до звичайної разової дози (1 капсула).

Дітям до 14 років необхідно призначати Уролесан у формі сиропа або рідини.

Уролесан - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання - підвищена чутливість до компонентів препарату; гастрити (за винятком гастритів із секреторною недостатністю), виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки.

Побічні ефекти:

  • з боку травного тракту: диспепсичнірозлади (включаючи нудоту, блювання);
  • алергічні реакції, у тому числі гіперемія, кропив’янка,відчуття свербежу, почервоніння обличчя, шкірні висипання, ангіоневротичний набряк (включаючи відчуття першіння у горлі, затруднення дихання, набряк обличчя, язика);
  • з боку центральної та периферичної нервової системи: запаморочення, загальна слабкість;
  • з боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія, гіпотензія, біль в області серця.

Аналоги Уролесану

Аденопросин, Амажестін, Катарія, Дапігра, Лонграйд, Нефродол, Нефрофіт, Простекс.

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies