Умкалор - інструкція, застосування, аналоги препарату

Умкалор фото упаковки

Застосування Умкалору

Умкалор - склад і форма випуску препарату

Умкалор: як приймати препарат

Умкалор - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Умкалору

Препарат призначають при гострих та хронічних інфекціях дихальних шляхів і ЛОР-органів (бронхіт, синусит, тонзилярна ангіна, ринофарингіт).

Застосування Умкалору

Якщо симптоми захворювання не зникають протягом 1 тижня, підвищена температура тіла зберігається понад 3 доби або загальний стан погіршується, а також при порушенні функції печінки різного походження, задишці або кров’янистому мокротинні рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Через можливу дію препарату Умкалор на параметри згортання крові не виключена імовірність того, що при одночасному застосуванні він може впливати на дію таких непрямих антикоагулянтів як варфарин.

Не рекомендується приймати препарат у період вагітності або годування груддю через недостатній клінічний досвід його застосування цій групі пацієнтів.

Умкалор - склад і форма випуску препарату

Склад. Діючі речовини: екстракт з коренів Pelargoniumsidoides(пеларгонії очиткової) (1:8-10), екстрагент: етанол 11% (м/м); 1 г розчину містить 800 мг екстракту з коренів Pelargoniumsidoides(пеларгонії очиткової) (1:8-10), екстрагент: етанол 11% (м/м); допоміжна речовина: гліцерин 85%.

Лікарська форма.Розчин для перорального застосування.

Основні фізико-хімічні властивості: рідина від світло-коричневого до червоно-коричневого кольору.

Фармакотерапевтична група.Засоби, що впливають на респіраторну систему.

Умкалор: як приймати препарат

Розчин слід приймати з невеликою кількістю рідини за 30 хв до вживання їжі вранці, вдень і ввечері.

У гострій стадії захворювання зазвичай призначають: дорослим і дітям віком від 12 років - по 30 крапель 3 рази на добу; дітям віком від 6 до 12 років - по 20 крапель 3 рази на добу; дітям віком від 1 до 6 років - по 10 крапель 3 рази на добу.

Для профілактики рецидивів і подальшого лікування хронічних захворювань дорослим і дітям віком від 12 років призначають по 10-20 крапель препарату 3 рази на добу.

Середня тривалість курсу лікування гострого захворювання і профілактики рецидивів становить 7-10 днів. Загальна тривалість лікування не повинна перевищувати 3 тижні.

Флакон тримати вертикально, у разі необхідності злегка постукувати по його дну.

Діти. Досвід застосування препарату дітям віком до 1 року відсутній, тому Умкалор можна призначати дітям віком від 1 року.

Застосування препарату Умкалор для лікування дітей молодшого віку (від 1 до 6 років) рекомендується під наглядом лікаря.

Умкалор - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання:

 • Підвищена чутливість до компонентів препарату;
 • Підвищена схильність до кровотеч, прийом лікарських засобів, які уповільнюють процес згортання крові;
 • Тяжкі захворювання печінки і нирок (через відсутність достатнього досвіду застосування цього лікарського засобу у подібних випадках).

Побічні реакції:

 • З боку травного тракту: розлади травного тракту (у тому числі біль у шлунку, печія, нудота, діарея), слабка кровотеча ясен.
 • З боку дихальної системи: слабкі носові кровотечі.
 • З боку шкіри/імунної системи: реакції гіперчутливості (у тому числі висипання на шкірі, кропив’янка, свербіж шкіри і слизових оболонок). У вкрай поодиноких випадках можливі тяжкі реакції гіперчутливості з набряком обличчя, задишкою і зниження артеріального тиску).
 • З боку гепатобіліарної системи: підвищення показників функції печінки. Причинно- наслідковий зв’язок між підвищенням цих показників і застосуванням препарату не був продемонстрований.

Аналоги Умкалору

 • Пепалор;
 • Пелорсин;
 • Антитусин;
 • Афлубін;
 • Евкаліптовий бальзм.

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies