Токсиклін - інструкція, застосування препарату аналоги

Токсиклін фото упаковки

Застосування Токсикліну

Токсиклін - склад і форма випуску препарату

Токсиклін: як приймати препарат

Токсиклін - застереження

Застереження

Токсиклін, дієтична добавка до раціону харчування, яка сприяє виведенню з організму шкідливих речовин і токсинів. Має гепатопротекторні та детоксикаційні властивості. Може бути рекомендована для підвищення стійкості організму людини до несприятливих факторів навколишнього середовища, особливо з ризиком пошкодження печінки.

Застосування Токсикліну

Основними діючими речовинами екстракту росторопши є флавоноїди і флавонолігнали – силібінін, силікристин і силідіанін. Нативну суміш їх прийнято називати силимарином. Препарати розторопші широко використовуються в терапії хронічного гепатиту, цирозу печінки, холелітіазі. In vitro доведено, що силібінін блокує злиття вірусу гепатиту С з ліпосомами гепатоцита, що гальмує розмноження і поширення вірусу.

Екстракт зеленого чаю використовують для боротьби з продуктами вільнорадикального та перекисного окислення ліпідів. Основні властивості екстракту зеленого чаю пояснюються таніном і різноманітними поліфенолами, що містяться в ньому. Ефект досягається за рахунок розщеплення ліпідних молекул (жирових відкладень), прискорення виведення жиру з організму і регуляції загального обміну речовин.

Екстракт артишоку має жовчогонну, протизапальну та гепатопротекторну дію. Сприяють виділенню з організму шкідливих речовин, азотовмісних речовин (сечовини, креатиніну), токсинів. Наявні в артишоку аскорбінова кислота, каротин, вітаміни В1 і В2, сприяють нормалізації процесів обміну. Екстракт артишоку зменшує рівень холестерину і цукру в крові. Сприяє регенерації клітин печінки і кровообігу. У терапевтичній практиці використовується при захворюваннях печінки, які супроводжуються її функціональною недостатністю (гепатити, стеатогепатози, цироз печінки).

Токсиклін - склад і форма випуску препарату

  • Активні інгредієнти:
  • екстракт плодів розторопші плямистої (Silybum marianum) - 100 мг
  • екстракт листя зеленого чаю (Caméllia sinénsis) - 100 мг
  • екстракт листя артишоку (Cynara) - 100 мг
  • L-аргінін у формі порошку - 50 мг
  • L-карнітин в формі порошку - 50 мг

Форма випуску

60 капсул по 400 мг.

Токсиклін: як приймати препарат

По 1-2 капсули двічі на день під час вживання їжі.

Тривалість курсу 30 днів. Рекомендується повторювати курс 3-4 рази на рік.

Перед застосуванням рекомендується порадитися з лікарем.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Токсиклін - застереження

Застереження

Індивідуальна чутливість до компонентів.

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies