Солуро Дуо - інструкція, застосування, аналоги препарату

Солуро Дуо фото упаковки

Застосування Солуро Дуо

Солуро Дуо: склад і форма випуску препарату

Солуро Дуо: як приймати препарат

Солуро Дуо - це препарат для лікування інфекції сечових шляхів.

Застосування Солуро Дуо

Солуро Дуо приймається при інфекції сечових шляхів, склад якого унікальний має высокуюконцентрацию проантоцианидинов (PAC) і кріовисушеной натуральної лісової журавлини в поєднанні з d-маннозой. Soluro DUO ефективний в перший же день використання.

Продукт складається з двох блістерів. Один містить північноамериканський концентрат журавлини (Vaccinium macrocarpon) і концентрат натуральної журавлини (Vaccinium oxycoccus), який отримують з використанням унікальної технології, що дозволяє зберегти всі активні речовини і підвищити їх активність.

Інший блістер містить D-маннозу, яка запобігає прилипання певних бактеріальних штамів до уроепітеліальних клітин сечового міхура - запобігає прилипання бактерію (E. Coli) до стінок сечового тракту і, таким чином, дозволяючи їм легко видалятися при сечовипусканні.

Особливо підходить для жінок з хронічними і гострими інфекціями сечовидільної системи. Продукт абсолютно безпечний для вагітних жінок, жінок в період лактації і дітей без вікових обмежень. Може використовуватися в комбінації з антибіотиками.

Солуро Дуо: склад і форма випуску препарату

Солуро Дуо випускається у формі капсул. В упаковці 30 капсул.

Склад: сухий екстракт (30% PAC) журавлини великоплідної (Vaccinium macrocarpon) D-mannose отриманий кріосушкой ягідний концентрат 10:1 журавлини болотної (Vaccinium oxycoccus).

Солуро Дуо: як приймати препарат

Рекомендується приймати перорально (всередину) по 1 капсулі 1 раз на день з кожного блістера або відповідно до рекомендацій лікаря або фармацевта.

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies