Стрессофіт - інструкція, застосування, аналоги препарату

Стрессофіт фото упаковки

Застосування Стрессофіт

Стрессофіт - склад і форма випуску препарату

Стрессофіт: як приймати препарат

Стрессофіт - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Стрессофіт

Стрессофіт — дієтична добавка, до складу якої входять сухі стандартизовані екстракти: квіток звіробою звичайного (Hypericum perforatum), стебел та листя собачої кропиви серцевої (Leonurus cardiaca), коренів півонії молочноквіткової (Paeonia lactiflora).

Застосування Стрессофіт

Стрессофіт рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело флавоноїдів (гіперозид, рутин, кверцетин, мірицетин, лейкоантоціани, квінквелозид та ін.), сапонінів, дубильних речовин, органічних кислот (яблучна, винна, лимонна, урсолова, ванілінова), що позитивно впливають на функціональний стан центральної та вегетативної нервової системи:

  • сприяють поліпшенню настрою, підвищенню психічної та фізичної працездатності, покращенню сну, а також запобігають розвитку астенічних синдромів, депресивних та тривожних розладів, неврозів, підвищеної збудливості.

Стрессофіт - склад і форма випуску препарату

Капсули тверді.

Основні речовини: сухий стандартизований екстракт квіток звіробою звичайного (Hypericum perforatum) — 300 мг; сухий стандартизований екстракт стебел та листя собачої кропиви серцевої (Leonurus cardiaca) — 100 мг; сухий стандартизований екстракт коренів півонії молочноквіткової (Paeonia lactiflora) — 100 мг.

Допоміжні речовини: наповнювачі: кальцію гідрофосфат безводний, кальцію карбонат, магнію стеарат, двоокис кремнію колоїдний безводний; капсула: желатин; барвники — титану двоокис, оксиди заліза (чорний, жовтий, червоний).

Стрессофіт: як приймати препарат

Вживати дорослим та дітям віком від 12 років і старше по 1 капсулі на добу, перед сном, запивати достатньою кількістю питної води.

Перед вживанням рекомендована консультація лікаря.

Стрессофіт - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до складових компонентів; виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки; ерозивний гастрит в стадії загострення; період вагітності та годування грудьми.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Під час вживання уникати керування транспортними засобами і роботи з іншими складними механізмами, котрі потребують підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.

Аналоги Стрессофіт

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies