Сальвірен - інструкція, застосування, аналоги препарату

Сальвірен фото упаковки

Застосування Сальвірену

Сальвірен - склад і форма випуску препарату

Сальвірен: як приймати препарат

Сальвірен - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Сальвірену

Сальвірен - це рослинний препарат, який має протизапальні, антиалергічні, ранозагоювальні властивості та посилює дію антибіотиків і антисептичних препаратів. Запобігає проникненню бактерій в слизові оболонки сечовивідних шляхів. Забезпечує профілактику розвитку бактеріальних інфекцій і рецидивів інфекцій сечовивідних шляхів.

Застосування Сальвірену

Дієтична добавка до основного раціону харчування, яка може бути рекомендована як додаткове джерело флавоноїдів (проантоціанідини), в тому числі флавонолів та їх глікозидів (кверцетину), органічних кислот, вітаміну С, сальвіну з метою запобігання проникненню бактерій в слизові оболонки сечовивідних шляхів та профілактиці розвитку бактеріальних інфекцій і рецидивів хронічних неспецифічних інфекцій сечовивідних шляхів.

Сальвірен - склад і форма випуску препарату

Форма випуску: м'які желатинові капсули у блістерах.

Склад: 1 капсула містить екстракт журавлини (Vaccinium macrocarpon) - 175 мг, екстракт шавлії (Salvia officinalis L.) - 50 мг, аскорбінову кислоту (вітамін С) - 40 мг,

міститить допоміжні речовини: соняшникову олію - 270 мг, соєвий лецитин - 13,440 мг, бджолиний віск - 16,060 мг, оболонка капсули: желатин, гліцерин, барвник - заліза оксид чорний.

Сальвірен: як приймати препарат

Сальвірен вживати по 1 капсулі 2 рази на день після прийому їжі.

Курс споживання визначає лікар індивідуально.

Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем!

Не є лікарським засобом.

Сальвірен - протипоказання, побічні ефекти

Застереження при застосуванні: не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Протипоказання: вагітність та період лактації, підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу Сальвірену, підвищений рівень естрогенів (при ендометріозі, пухлинах молочних залоз, гіперплазії ендометрію) виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки.

Аналоги Сальвірену

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies