Синафлан-фітофарм – інструкція, застосування, аналоги препарату

Застосування Синафлан-фітофарм

Синафлан-фітофарм - склад і форма випуску препарату

Синафлан-фітофарм: як приймати препарат

Синафлан-фітофарм - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Синафлан-фітофарм

Синафлан-фітофарм зменшує прояв та усуває запальну реакцію шкіри.

Застосування Синафлан-фітофарм

Алергічні та запальнізахворювання шкіри немікробної етіології (себорейний дерматит, екзема різного генезу та локалізації, псоріаз).

Синафлан-фітофарм - склад і форма випуску препарату

Діюча речовина: флуоцинолону ацетонід; 1г мазі містить флуоцинолону ацетоніду 0,25 мг ;

Допоміжні речовини:пропіленгліколь, парафін,ланолін, церезин.

Лікарська форма - мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: мазь від світло-жовтого до жовтого кольору.

Синафлан-фітофарм: як приймати препарат

Препарат призначений тільки для місцевого застосування. Наносити невелику кількість препарату 1-2 рази на добу і злегка втирати. Тривалість лікування залежить від характеру захворювання і становить зазвичай 5-10 діб, при тривалому перебігу захворювання – не довше 2 тижнів. Дітям віком від 2 років застосовувати з обережністю 1 раз на добу під наглядом лікаря. Не слід застосовувати мазь під оклюзійну пов’язку, лише у випадку псоріазу дозволяється застосовувати препарат під закриту пов’язку, яку слід змінювати кожного дня. Не можна застосовувати на шкіру обличчя довше 1 дня. Мазь переважно рекомендується застосовувати при сухих формах дерматозів. Тривалість призначеннядітям не має перевищувати 5 діб.

Діти - препарат застосовувати дітям віком від2 років з обережністю під контролем лікаря лише 1 раз на добу на невеликій ділянці шкіри; не наносити на шкіру обличчя дитини.

Синафлан-фітофарм - протипоказання, побічні ефекти

Індивідуальна підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату. Підтверджена підвищена чутливість до інших глюкокортикостероїдів, численні псоріатичні бляшки, періанальний та генітальний свербіж, тромбофлебіт, звичайні вугри. Бактеріальні, вірусні, грибкові захворювання. Аногенітальний свербіж, періоральний дерматит, піодермія, вітряна віспа, герпес, актиномікоз, бластомікоз, споротрихоз, пухлини шкіри. Інфекційні захворювання шкіри, шкірні прояви сифілісу, туберкульоз шкіри, пелюшковий дерматит, рожеві вугри; трофічні виразки, пов’язані з варикозним розширенням вен; ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту, рани на ділянках аплікацій, рак шкіри, невус, атерома, меланома, гемангіома, ксантома, саркома. Не застосовувати після вакцинації. Не слід застосовувати препарат на великих ділянках шкіри, особливо на рани, що довго не загоюються, наприклад, глибокі опікові рани. Препарат не застосовувати в офтальмології.

Побічні реакції:

  • З боку шкіри. Загострення існуючих змін, кропив’янка, алергічний контактний дерматит, подразнення шкіри, атрофічні смуги, плямисто-пуловий висип, мацерація шкіри у місцях аплікації, порушення цілісності шкіри, гіперкератоз, періоральний дерматит, фурункульоз.
  • З боку травного тракту. При нанесенні на великі ділянки шкіри можливі гастрит, стероїдна виразка шлунка.
  • З боку ендокринної системи. Гіперглікемія. При нанесенні на великі ділянки шкіри можливі системні прояви: недостатність надниркових залоз, синдром Іценко-Кушинга, стероїдний цукровий діабет, глюкозурія, зміщення гіпоталамо-гіпофізарно-надниркової осі.
  • З боку імунної системи. Реакції гіперчутливості, зниження імунітету організму. При тривалому застосуванні можливі: вторинний імунодефіцит (загострення хронічних інфекційних захворювань, генералізація інфекційного процесу, розвиток опортуністичних інфекцій), уповільнення репаративних процесів.
  • З боку серцево-судинної системи. Артеріальна гіпертензія, можливий розвиток набряків.
  • З боку органів зору. Катаракта або глаукома.

Аналоги Синафлан-фітофарм

Алергодерм, Синафлан-Здоров'я, Флуцар-Дарниця, Флуцинар.

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies