Стоп купероз - інструкція, застосування, аналоги препарату

Стоп купероз фото упаковки

Застосування Стоп Купероз

Стоп Купероз - склад і форма випуску препарату

Стоп Купероз: як приймати препарат

Стоп Купероз - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Стоп Купероз

Інтенсивний крем SOS Стоп Купероз/Stop Cuperoz - комбінація швейцарської технології і комплексу вітамінів для усунення симптомів та лікування куперозу та розацеа. 

Препарат швидко заспокоює шкіру, усуває відчуття печіння, подразнення, свербіж, зменшує почервоніння і робить менш помітними капілярні сітки, тим самим відновлюючи здоровий колір обличчя, сприяє відновленню нормальної мікроциркуляції крові, повертає шкірі комфорт та еластичність.

Застосування Стоп Купероз

Приливний рум'янець, раптові локальні почервоніння на обличчі, роздратована шкіра, локальні запалення при купероз і розацеа.

Стоп Купероз - склад і форма випуску препарату

Тюбик 15мл. Склад: вода, гліцерин, відпрацьований зерновий віск

ізомеризована (кон'югована) лінолева кислота, бегенова кислота, пальмитоїл трипептид-5, масло ши, етилгексил стеарат, бегеніловий спирт, гліцестеарат, лецитин, цетарил оліват.

Стоп Купероз: як приймати препарат

Рекомендується наносити легкими рухами по масажних лініях,  з лікувальною та профілактичною метою, або після впливу несприятливих природних факторів - мороз, вітер, УФ промені і агресивних чинників - інвазивні косметологічні процедури, хімічні пілінги та ін.

Курс не менше 10 днів.

Стоп Купероз - протипоказання, побічні ефекти

Тільки для зовнішнього використання. При попаданні в очі - промити водою.

Дуже дбайливе очищення. Не можна травмувати  шкіру (жорстким рушником, гарячою водою і т. д.).

Не використовувати засоби, що містять алкоголь або «підбадьорливі» інгредієнти (ментол, м'яту).

Необхідно захищати шкіру від перепаду температур і зневоднення. Використовуйте і влітку і взимку  крем з липидным комплексом та УФ-фільтрами.

Відмовитися від косметики, що містить мед, алое, евкаліптова і гвоздична масла та інші компоненти, що подразнюють шкіру.

Не можна користуватися кремами з гормональними добавками.

Не використовувати косметику з фруктовими кислотами і  яскравими парфумерними ароматами.

Важливо використовувати комплексні препарати, які  не тільки захищають шкіру, але і борються з бактеріями-провокаторами рожевих вугрів, а також володіють протизапальними властивостями.

Аналоги Стоп Купероз

Не знайдено

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies