Супероптик – інструкція, застосування, аналоги препарату

Супероптик фото упаковки

Застосування Супероптику

Супероптик склад і форма випуску препарату

Супероптик: як приймати препарат

Супероптик: протипоказання, побічні ефекти

Супероптик – це препарат, який застосовується для зволоження очей.

Застосування Супероптику

Супероптик приймається для усунення сухості, подразнення, відчуття втоми та піску в очах.

Супероптик склад і форма випуску препарату

Супероптик випускається у формі очних крапель.

1 мл розчину містить: натрію гіалуронат - 1,0 мг. натрію хлорид - 8,7 мг, натрію фосфат - 1,1 мг, натрію дигідрофосфат дигідрат - 0,7 мг, перборат натрію гідратований - 0,2 мг, 25% розчин гептанатрієвої солі, діетилентриамінпентаметиленфосфонової кислоти (Budex 5143) - 0,03 мг, вода очищена - до 1 мл

Супероптик: як приймати препарат

Для закапування в кон'юнктивальний мішок. Зволожуючі краплі Супероптик закапують у кон'юнктивальний мішок по 1-2 краплі від 3 до 5 разів на день або по мірі необхідності. Перед застосуванням очних крапель вимийте руки. Зніміть кришку з флакона. Не торкайтеся до наконечника-дозатора, оскільки це може викликати контамінацію (забруднення) вмісту флакона.

Нахиліть голову трохи назад, злегка потягніть пальцем нижню повіку та закапайте Супероптик в кон'юнктивальний мішок. Закрийте очі для рівномірного розподілу розчину по поверхні ока. Те ж саме повторіть і для іншого ока.

Щільно закручуйте кришку флакона після кожного застосування очних крапель. Якщо симптоми подразнення і сухості очей зберігаються або посилюються, попри застосування очних крапель і відсутності подразника, слід припинити застосування крапель і звернутися до лікаря-офтальмолога.

Супероптик: протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання

Препарат Супероптик, як правило, добре переноситься, але все ж, протипоказано застосування особам з індивідуальним несприйняттям складових препарату. Дітям краплі застосовують тільки за рекомендацією лікаря.

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies