Сенсивіт - інструкція, застосування препарату

Застосування Сенсивіта

Сенсивіт - склад і форма випуску препарату

Сенсивит: як приймати препарат

Сенсивіт - протипоказання, побічні ефекти

Сенсивіт (очні краплі) - це виріб медичного призначення, що діє заспокійливо і зволожуюче. Він стабілізує всі три шари слізної плівки на поверхні ока. Сенсивіт містить натрієву сіль кармеллоза, яка завдяки своїм властивостям утворює на поверхні рогівки і кон'юнктиві тимчасову захисну плівку, забезпечуючи таким чином необхідний ефект зволоження.

Застосування Сенсивіта

Сенсивіт застосовується при недостатній продукції сліз і всіх видах синдрому сухого ока за рекомендацією лікаря. Сенсивіт можна використовувати при станах, що потребують утворення на роговиці і кон'юнктиві захисної вологої плівки.

Сенсивіт використовується для зменшення сухості носа і регенерації подразненої слизової носа при сухому риніті, хронічному риніті, атрофічному риніті, гострому риніті, ерозії і виразках носової перегородки, перфорації носової перегородки, пошкодженнях слизової носа в післяопераційний період (септопластика, аденотомія).

Сенсивіт - склад і форма випуску препарату

1 мл натрію кармеллоза 3 мг; допоміжні речовини: вітамін Е, вітамін А, полісорбат 80, гідроскіпропілбетадекс, натрію хлорид, поліетиленгліколь гліцерин гидроксистеарат, натрію тетраборат, динатрію едетат, бензалконію хлорид, вода для ін'єкцій.

Сенсивит: як приймати препарат

Очі. Якщо офтальмолог не призначив інакше, зазвичай 1 крапля Сенсивіту вводиться 1-3 рази на день в кон'юнктивальний мішок. Для дітей доза визначається офтальмологом індивідуально.

Сенсивіт можна застосовувати дорослим, підліткам і дітям старше 2 років.

Ніс. Якщо лікар не призначив інакше, рекомендована доза для дітей віком від 2 до 12 років зазвичай становить 1-2 краплі інтраназально 2 рази в день. Для дорослих і дітей старше 12 років рекомендована доза зазвичай становить 2-3 краплі інтраназально 2-3 рази в день.

Якщо засіб застосовується в якості допоміжної терапії виразок, опіків, холодових травм, ділянок, пошкоджених при взятті мазка, Сенсивіт слід застосовувати після попередньої обробки антисептичними засобами.

Увага! Один і той же флакон Сенсивіту не можна застосовувати в якості одночасної терапії очей і носа.

Очі. Пацієнт відкручує захисний ковпачок, трохи відхиляє голову назад, перевертає флакон догори дном і шляхом стиснення пластикового флакона вводить призначену кількість крапель у нижній кон'юнктивальний мішок. При введенні кінчика крапельниці не повинен торкатися ока або повіки. В кінці ковпачок треба ретельно закрутити, щоб запобігти зараженню. Флакон треба зберігати у вертикальному положенні.

Ніс. Пацієнт відкручує захисний ковпачок, трохи відхиляє назад голову, перегортає флакон догори дном і шляхом стиснення пластикового флакона вводить прописану кількість крапель в ніздрю. В кінці ковпачок треба ретельно закрутити. Флакон треба зберігати у вертикальному положенні.

Сенсивіт - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання

  • Підвищена чутливість очей до активної речовини або будь-якої з допоміжних речовин, що входять до складу виробу;
  • жінкам під час вагітності та годування груддю;
  • для дітей до двох років.

Побічна дія

З боку очей тимчасове відчуття печіння середнього ступеня інтенсивності зрідка може виникати відразу після застосування виробу. Також може виникати алергічна реакція. Слід повідомити офтальмолога про виникнення цих побічних реакцій або інших незвичайних реакцій.

З боку носа ніяких запальних або алергічних реакцій не спостерігалося.

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies