Скінорен – інструкція, застосування, аналоги препарату

Застосування Скінорену

Скінорен – склад і форма випуску препарату

Скінорен: як приймати препарат

Скінорен – протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Скінорену

Скінорен – це препарат для лікування акне.

Застосування Скінорену

Лікування акне (вугрів звичайних), що характеризується наявністю комедонів, папул, пустул і маленьких вузликів.

Скінорен – склад і форма випуску препарату

Склад.

діючі речовини: 1 г крему містить 0,2 г мікронізованої азелаїнової кислоти;

допоміжні речовини: кислота бензойна (E 210), cтеарилмакроголгліцериди, Kутина CBS (суміш моно-дигліцеридів, жирних кислот, тригліцеридів та восковий ефір), цетеарилоктаноат, пропіленгліколь, гліцерин 85 %, вода очищена.

Лікарська форма. Крем.

Скінорен: як приймати препарат

Крем Скінорен® 2 рази на добу (вранці та ввечері) наносити на уражені ділянки шкіри і м’яко втирати. Приблизно 0,5 г = 2,5 см крему достатньо для всієї поверхні обличчя. Перед застосуванням крему Скінорен® шкіру слід ретельно промити водою та висушити. Також можна використати м’який косметичний очищувальний засіб.

Важливим є регулярне застосування крему Скінорен® протягом усього курсу лікування.

Тривалість курсу лікування може змінюватися залежно від індивідуального перебігу захворювання і визначається ступенем його вираженості.

У пацієнтів із акне відчутне покращення спостерігається, як правило, приблизно через 4 тижні. Однак для досягнення оптимального результату рекомендується застосовувати препарат Скінорен® безперервно протягом кількох місяців. Існує клінічний досвід безперервного застосування препарату упродовж періоду до 1 року.

У випадку надмірного подразнення шкіри (див. «Побічні ефекти») слід зменшити  кількість крему для нанесення або частоту застосування крему Скінорен® до 1 разу на добу аж до зникнення подразнення. При необхідності терапію можна тимчасово перервати на кілька днів. Після короткого періоду лікування без помітних результатів необхідна повторна медична оцінка.

Діти. Застосовувати підліткам віком від 12 років. Немає необхідності у корекції дози при призначенні крему Скінорен® підліткам віком від 12 років. Безпека та ефективність застосування крему Скінорен® дітям віком до 12 років не встановлена.

Скінорен – протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.

Побічні реакції.

З боку нервової системи: астенія, слабкість, порушення координації рухів, ністагм, атаксія, галюцинації, парадоксальне збудження, зниження концентрації уваги, втомлюваність, сповільненість реакцій, головний біль, когнітивні порушення. В окремих випадках може У клінічних дослідженнях побічні ефекти, що відзначалися найчастіше, включали печіння, свербіж та еритему у ділянці застосування.

Частота побічних реакцій, що спостерігалися під час клінічних досліджень і наведені у таблиці, визначаються згідно з класифікацією MedDRA:

дуже часто (³1/10);

часто (від ³1/100 до <1/10);

нечасто (від ³1/1000 до <1/100);

поодинокі (від ³1/10000 до <1/1000);

рідкісні (<1/10000), частота невідома (не може бути оцінена на підставі наявних даних).

Система органів/клас

Дуже часто

Часто

Нечасто

Поодинокі

З боку шкіри та підшкірної клітковини

Себорея, акне, депігментація шкіри

Хейліт (запалення губ)

Загальні розлади та стан місця застосування

Печіння, свербіж та еритема у місці застосування

Лущення, біль, сухість, зміна кольору шкіри та подразнення у місці застосування

Парестезія,  дерматит, дискомфорт та набряк у місці застосування

Висипання (включаючи везикули), екзема,  відчуття тепла, кропив’янка,  та виразка у місці застосування

Розлади з боку імунної системи

Гіперчутливість (включаючи: ангіоневротичний набряк, контактний дерматит, набряк очей, набряк обличчя) та загострення бронхіальної астми

Зазвичай місцеві подразнення шкіри минають із продовженням лікування.

Під час постмаркетингових досліджень рідко повідомлялося про висипання. Упродовж постмаркетингових досліджень повідомлялося про загострення симптомів бронхіальної астми у пацієнтів, які застосовували азелаїнову кислоту (частота невідома).

Застосування  дітям

У клінічних дослідженнях за участю дітей та підлітків віком від 12 років (454/1336; 34 %) місцева переносимість була подібною до переносимості у дорослих пацієнтів.

Аналоги Скінорену

Акнестоп

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies