Стоп демодекс - інструкція, застосування препарату

Стоп демодекс фото упаковки

Застосування Стоп демодекса

Стоп демодекс - склад

Стоп демодекс: як приймати препарат

Стоп демодекс - протипоказання

Стоп демодекс - м'яке очищаюче мило для обличчя і тіла – рекомендується застосовувати при демодекозах і акне, має нейтральний рівень рН. Ефективно впливає на підшкірний кліщ Demodex folliculorum, на клітинному рівні блокує запалення спровоковані бактеріями Propionibacterium acnes, знімає роздратування регулює вироблення шкірного сала і запобігає зміна його складу, помітно зменшує пори і освіжає колір обличчя. Має нейтральний рівень рН.

Застосування Стоп демодекса

М'яко очищає шкіру, знімає роздратування, зволожує і зберігає вологу, надає антибактеріальну дію. Активні компоненти мила Stop Demodex впливають на підшкірного кліща, запобігаючи повторному зараженню і розвитку демодекозу. Відбувається усунення шкірного жиру і забруднень в глибоких шарах шкіри, зменшення вироблення сального секрету, роздратування знижується, зменшуються пори. Використовуючи мило Stop Demodex при лікуванні демодекозу, відбувається ніжне відлущування верхнього шару епідермісу за рахунок впливу поверхнево-активних речовин підвищеної м'якості. Природні антиоксиданти підвищують захисні властивості епідерми.

Стоп демодекс - склад

Вода очищена, Сульфосукцинат натрію, Кокоамфодиацетат динатрію, Кокамідопропілбетаїн, Гліцерин, Акрилат/С10-30 алкилакрилат кросполимер, Триеноламін, пег-40, Стирол, Октопирокс, Ароматична композиція, ефірне масло Чайного дерева, Пропіленгліколь, Метилпарабен, Пропілпарабен

Стоп демодекс: як приймати препарат

Застосовувати як очищаючий засіб для обличчя і тіла при демодекозах та акне. Нанести на вологу шкіру, спінити, змити. За необхідності повторити. Можна використовувати як гель для душу.

Стоп демодекс - протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies