Стрепсілс плюс – інструкція, застосування, аналоги препарату

Стрепсілс плюс фото упаковки

Застосування Стрепсілс плюс

Стрепсілс плюс: склад і форма випуску препарату

Стрепсілс плюс: як приймати препарат

Стрепсілс плюс: протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Стрепсілс плюс

Стрепсілс плюс – це засіб, що застосовується при захворюваннях горла.

Застосування Стрепсілс плюс

Стрепсілс плюс приймається для симптоматичного лікування інфекцій ротової порожнини і горла, у тому числі сильного болю у горлі.

Стрепсілс плюс: склад і форма випуску препарату

Стрепсілс плюс випускається у формі льодяників (круглий льодяник блідого блакитно-зеленого кольору з тисненням у вигляді букви Sз обох боків).

По 8 льодяників у блістері; по 2 блістери в картонній коробці.

Діючі речовини: лідокаїну гідрохлорид, амілметакрезол, 2,4-дихлорбензиловий спирт. 1 льодяник містить: лідокаїну гідрохлориду 10 мг; амілметакрезолу 0,6 мг; 2,4-дихлорбензилового спирту 1,2 мг.

Допоміжні речовини: левоментол, олія м’яти перцевої, олія анісу зірчастого, кислотавинна, сахарин натрію, сахарози розчин, глюкози розчин, хіноліновий жовтий (Е 104), індигокармін (Е 132).

Стрепсілс плюс: як приймати препарат

Рекомендовано дорослим і дітям віком від 12 років. Застосовувати по 1 льодянику кожні 2 години у разі потреби. Льодяник необхідно розсмоктувати до повного розчинення. Не вживати більше 8 льодяників упродовж 24 годин. Для осіб літнього віку не потрібно знижувати дозу.

Діти. Не рекомендується для застосування дітям віком до 12 років.

Стрепсілс плюс: протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання

Алергічна реакція на будь-який з компонентів препарату або інших амідних місцевоанестезуючих лікарських засобів.

Не застосовувати пацієнтам з непереносимістю фруктози, при синдромі мальабсорбції глюкози-галактози, сахарози-ізомальтози.

Особливості застосування

Якщо симптоми захворювання зберігаються більше 3 днів, супроводжуються високою температурою, головним болем чи іншими явищами, необхідно звернутися до лікаря.

Препарат може спричинити оніміння язика, тому після прийняття препарату потрібно з обережністю вживати їжу та напої.

Хворим на цукровий діабет слід враховувати, що 1 льодяник Стрепсілс Плюс містить приблизно 2,6 г цукру.

Не слід застосовувати препарат безпосередньо перед та під час прийому їжі для запобігання попадання їжі в дихальні шляхи внаслідок локального анестезуючого ефекту лідокаїну.

Препарат може спричинити легкі транзиторні порушення смакових відчуттів, тому необхідно проявляти обережність при вживанні гарячої їжі та води.

Місцевий знеболювальний ефект лідокаїну може спричинити тимчасове оніміння ротової порожнини та глотки, а також може впливати на процес ковтання.

З обережністю застосовувати хворим при ерозивних та десквамативних змінах слизової оболонки ротової порожнини, свіжих ранах великих розмірів у ротовій порожнині та глотці.

Не перевищувати рекомендованих доз.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Не рекомендується.

Побічні ефекти

З боку імунної системи. Невідомо. Підвищена чутливість, анафілактичні реакції, алергічні реакції, включаючи висипи, відчуття печіння у ротовій порожнині або горлі та набряку ротової порожнини та горла, кропив’янка, ангіоневротичний набряк

З боку шкіри та підшкірної клітковини. Невідомо. Висип, свербіж

З боку шлунково-кишкового тракту. Невідомо. Нудота, дискомфорт у ротовій порожнині, біль у животі, стоматит, диспепсія, печія

З боку нервової системи. Невідомо. Дисгевзія

Аналоги Стрепсілс плюс

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies