СТИМУЛОТОН - інструкція, застосування, аналоги препарату

СТИМУЛОТОН фото упаковки

СТИМУЛОТОН - інструкція, застосування, аналоги препарату

Застосування СТИМУЛОТОНУ

СТИМУЛОТОН - склад і форма випуску препарату

СТИМУЛОТОН - як приймати препарат

СТИМУЛОТОН  - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги СТИМУЛОТОНУ

СТИМУЛОТОН - інструкція, застосування, аналоги препарату

Антидепресант з групи селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну.

Застосування СТИМУЛОТОНУ

  • Великі депресивні епізоди. Запобігання рецидиву великих депресивних епізодів;
  • панічні розлади з наявністю або відсутністю агорафобії;
  • обсесивно-компульсивний розлад (ОКР) у дорослих та дітей віком 6-17 років;
  • соціальний тривожний розлад;
  • посттравматичний стресовий розлад (ПТСР).

СТИМУЛОТОН - склад і форма випуску препарату

Таблетки, вкриті оболонкою. Діюча речовина: sertraline; 1 таблетка містить 50 мг сертраліну (у вигляді 55,95 мг сертраліну гідрохлориду); допоміжні речовини: магнію стеарат, гідроксипропілцелюлоза, натрію крохмальгліколят (тип А), кальцію гідрофосфат дигідрат, целюлоза мікрокристалічна; оболонка: гіпромелоза, макрогол 6000, титану діоксид (Е 171).

СТИМУЛОТОН - як приймати препарат

Сертралін приймати 1 раз на добу (вранці або ввечері) незалежно від вживання їжі.

Депресія та ОКР - лікування сертраліном слід розпочинати з дози 50 мг/добу.

Панічні розлади, ПТСР та соціальний тривожний розлад - лікування слід розпочинати з дози 25 мг/добу. Через тиждень дозу слід підвищити до 50 мг 1 раз на добу. 

Депресія, ОКР, панічні розлади, соціальний тривожний розлад та ПТСР. У пацієнтів, які не відповідають на дозу 50 мг, ефект може бути досягнутий при підвищенні дози. Корекцію дози слід розпочинати не раніше, ніж через тиждень лікування, збільшуючи її поступово по 50 мг з проміжками тривалістю принаймні в один тиждень. Максимальна доза не має перевищувати 200 мг/добу. Корекцію дози слід проводити не частіше, ніж раз на тиждень, зважаючи на період напіввиведення сертраліну, що становить 24 години.

Дозування протягом довготривалої терапії слід утримувати на найнижчому ефективному рівні з наступним коригуванням залежно від терапевтичної відповіді.

Депресія

Довготривалу терапію можна також застосовувати для запобігання рецидиву великих депресивних епізодів (ВДЕ). У більшості випадків рекомендована доза для профілактики рецидиву ВДЕ є такою ж, як 1 доза, яку застосовували протягом лікування цього депресивного епізоду. Пацієнтам з депресією слід отримувати терапію щонайменше протягом 6 місяців, щоб упевнитися у повній відсутності симптомів.

Застосування дітям: діти з обсесивно-компульсивним розладом

Діти віком 13-17 років: початкова доза становить 50 мг раз на добу.

Діти віком 6-12 років: початкова доза становить 25 мг раз на добу. Через тиждень дозу можна збільшити до 50 мг раз на добу.

При необхідності, у випадку відсутності бажаного ефекту на тлі прийому препарату у дозі 50 мг/добу, можливе її подальше підвищення зі збільшенням дози на 50 мг на добу за один раз протягом кількох тижнів. Максимальна доза становить до 200 мг/добу.

Однак при підвищенні дози понад 50 мг у педіатрії слід враховувати загалом нижчу масу тіла дітей порівняно з дорослими. Не слід змінювати дозу частіше, ніж раз на тиждень.

Застосування пацієнтам літнього віку - слід застосовувати з обережністю, оскільки може виникнути підвищений ризик розвитку гіпонатріємії.

СТИМУЛОТОН  - протипоказання, побічні ефекти

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин.

Протипоказане застосування сертраліну разом з інгібіторами моноамінооксидази (МАО) незворотної дії у зв’язку з ризиком розвитку серотонінового синдрому з проявами таких симптомів як збудження, тремор та гіпертермія. Протипоказане одночасне застосування сертраліну та пімозиду.

Аналоги СТИМУЛОТОНУ

  • Містрал
  • Емотон
  • Сертралюкс
  • Депралін
  • Серліфт

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies