Спрегаль - інструкція, застосування, аналоги препарату

Спрегаль фото упаковки

Застосування Спрегалю

Спрегаль - склад і форма випуску препарату

Спрегаль: як приймати препарат

Спрегаль - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Спрегалю

Засоби, що діють на ектопаразитів, включаючи коростяні кліщі.

Застосування Спрегалю

Лікування корости.

Спрегаль - склад і форма випуску препарату

Аерозоль для зовнішнього застосування.

Склад. Діючі речовини: 100 г препарату містить: есдепалетрину 0,663 г, піперонілу бутоксиду 5,305 г.

Допоміжні речовини: етанол 96 %, диетиленгліколю моноетиловий ефір, олеїлмакроголгліцериди, газ-розпилювач HFA 134a.

Спрегаль: як приймати препарат

Усім особам, які живуть в одній квартирі, слід здійснювати обробку Спрегалем одночасно. Обробку Спрегалем бажано проводити ввечері, близько 18-19 годин, щоб залишити препарат на шкірі на всю ніч.

Обробку слід проводити подалі від відкритих джерел вогню та тепла у приміщенні, яке добре провітрюється (або потрібно провітрювати приміщення після обробки кожного хворого).

Препарат має масляну основу, тому хворий повинен стояти на рушнику, щоб не посковзнутися.

Для кожного, хто проходить обробку Спрегалем: препаратом ретельно обробляти усю поверхню тіла, окрім голови та обличчя, з відстані 20-30 см від поверхні шкіри.

Спочатку обробляти тулуб, потім кінцівки (оброблені ділянки починають лисніти).

Особливо ретельно препарат наносити між пальцями рук та ніг, у пахвах, на всі згини та уражені ділянки.

Препарат потрібно залишити на шкірі протягом 12 годин і не митись (у тому числі руки), у разі миття рук обов’язково обробити їх знову.

Після лікування заборонено одягати одяг, який пацієнт носив до обробки. Він може бути уражений, тому потрібно одягти чисту білизну.

Через 12 годин, але не раніше, слід ретельно вимитися з милом та витертись. Зазвичай одноразового застосування Спрегалю достатньо. Однак необхідно мати на увазі, що навіть у разі ефективності проведеного лікування свербіж та інші симптоми можуть зберігатися протягом 8-10 днів. Якщо симптоми зберігаються довше, потрібно звернутися до лікаря.

Паралельно з курсом лікування необхідно провести дезінсекцію речей (одягу, постільної білизни, інших предметів), які могли бути ураженими.

При застосуванні немовлятам у разі заміни пелюшок необхідно заново обробити всю поверхню сідниць. Якщо уражені ділянки локалізовані на обличчі, їх обробляти ватним тампоном, змоченим у Спрегалі.

Діти.Лікарський засіб призначати дітям від народження. При лікуванні дітей віком до 5 років та новонароджених під час розпилення препарату потрібно захистити ніс та рот серветкою від потрапляння лікарського засобу.

Спрегаль - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого компонента препарату.

У вигляді аерозолю препарат протипоказаний при бронхіальній астмі, обструктивному бронхіті, у тому числі в анамнезі, у зв’язку з ризиком виникнення бронхоспазму при вдиханні препарату. У цих випадках можливе нанесення препарату на шкіру за допомогою ватного тампона, змоченого у препараті Спрегаль. Ці застереження стосуються як хворих, так і тих, хто проводить обробку.

Якщо у пацієнта є сумніви щодо застосування препарату, слід звернутися до лікаря.

Побічні ефекти. У виняткових випадках в осіб із гіперчутливістю на будь-який компонент препарату можливе виникнення алергічних реакцій, включаючи шкірні висипання, свербіж. У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно порадитися з лікарем.

Аналоги Спрегалю

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies