Спарк - інструкція, застосування, аналоги препарату

Спарк фото упаковки

Застосування Спарку

Спарк - склад і форма випуску препарату

Спарк: як приймати препарат

Спарк - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Спарку

Спарк є міотропним спазмолітиком з вибірковою дією на гладкі м’язи травного тракту. Він усуває спазми без пригнічення нормальної моторики кишківника. Оскільки ця дія не опосередкована автономною нервовою системою, типових антихолінергічних побічних ефектів немає.

Застосування Спарку

Дорослі та діти віком від 10 років. Симптоматичне лікування абдомінального болю і спазмів, розладів кишечнику і відчуття дискомфорту у ділянці кишечнику при синдромі подразненого кишечнику; лікування шлунково-кишкових спазмів вторинного генезу, спричинених органічними захворюваннями.

Спарк - склад і форма випуску препарату

Тверді желатинові капсули. Корпус капсули прозорий, кришечка – білого кольору. Вміст капсули – гранули (пелети) майже білого кольору, сферичної форми. 

Склад: діюча речовина: 1 капсула містить мебеверину гідрохлориду, пелети у перерахуванні на мебеверину гідрохлорид 200 мг; допоміжні речовини у складі пелет:цукор сферичний, повідон, шелак, тальк, метакрилатного сополімеру дисперсія. Склад оболонки капсули: желатин, титану діоксид (Е 171).

Спарк: як приймати препарат

Для перорального застосування.

Капсули запивати достатньою кількістю води (не менше 100 мл). Не рекомендується розжовувати у зв’язку з тим, що покриття капсули призначене для забезпечення пролонгованого вивільнення.

Дорослим та дітям віком від 10 років приймати по 1 капсулі 2 рази на добу (вранці та ввечері).

Тривалість застосування не обмежена. Якщо прийом однієї або більше доз пропущено, пацієнт повинен прийняти наступну дозу, як призначено. Пропущену дозу не слід приймати додатково.

Спарк - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання: гіперчутливість до активної речовини або до будь-якого з неактивних компонентів препарату.

Побічні ефекти:

  • кропив’янка, ангіоневротичний набряк, набряк обличчя і висипання;
  • гіперчутливість.

Аналоги Спарку

  • Аспазмін
  • Веремед
  • Дусконал Ретард
  • Дюспаталин
  • Дютан
  • Мебеверін-ЛФ
  • Мебеверін-СЗ
  • Мебеспалін Ретард

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies