Сорбекс - інструкція, застосування, аналоги препарату

Сорбекс фото упаковки

Застосування Сорбексу

Сорбекс - склад і форма випуску препарату

Сорбекс: як приймати препарат

Сорбекс - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Сорбексу

Сорбекс - активоване вугілля рослинного походження з розвиненою активною поверхнею, здатне адсорбувати гази та рідкі токсичні сполуки, що утворюються і накопичуються у надлишковій кількості при гострих та хронічних захворюваннях або потрапляють в організм ззовні.

Застосування Сорбексу

Сорбекс застосовують при хронічних отруєннях побутовими і промисловими токсинами (алкалоїдами, солями важких металів, іншими речовинами), продуктами харчування, лікарськими препаратами, алкогольно-харчових перевантаженнях з метою зменшення поглинання, попередження подальшого всмоктування і прискорення видалення з організму токсичних речовин.

Також його призначають при проживанні у несприятливих екологічних умовах або дії шкідливих виробничих чинників, зміні звичайного способу харчування під час відпустки, відрядження, подорожей.

У якості допоміжної терапії Сорбекс ефективний при розладах та інфекційних захворюваннях шлунково-кишкового тракту (диспепсія, метеоризм, кишкові інфекції, гострі та хронічні вірусні гепатити); при захворюваннях, що супроводжуються синдромом ендогенної інтоксикації: гострих та хронічних ураженнях печінки, нирок, алергічних, аутоімунних та онкологічних захворюваннях, а також при підвищеному вмісті холестерину.

Сорбекс - склад і форма випуску препарату

Склад. Діюча речовина: вугілля активоване. 1 капсула містить вугілля активованого 0,25 г; допоміжні речовини: желатин, заліза оксид чорний (Е 172), діамантовий чорний (Е 151).

Лікарська форма: капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: тіло капсули чорного кольору, кришечка чорного кольору з нанесеним маркуванням «SORBEX» білим кольором або без нанесення такого маркування. Вміст капсули – сипкий порошок чорного кольору.

Фармакотерапевтична група: ентеросорбенти.

Сорбекс: як приймати препарат

За умови дотримання способу застосування препарат можна застосовувати в комплексній терапії іншими лікарськими засобами. При метеоризмі та диспепсії дорослим застосовувати по 1 – 3 капсули 3 – 4 рази на добу. При отруєннях та інтоксикаціях дорослим застосовувати по 2 – 6 капсул 3 рази на добу.

Дітям віком від 7 років застосовувати по 1 – 3 капсули 3 – 4 рази на добу.

Препарат застосовувати за 1,5 – 2 години до або після їжі чи прийому лікарських засобів, запиваючи водою. Курс лікування при гострих станах становить до 3 – 5 днів, при хронічних захворюваннях, які зумовлені ендогенними інтоксикаціями, – до 10 – 15 днів.

Сорбекс - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання:

 • Індивідуальна підвищена чутливість до сорбенту;
 • Виразкові та ерозивні ураження шлунково-кишкового тракту в стадії загострення;
 • Шлунково-кишкова кровотеча;
 • Шишкова непрохідність.

Побічні ефекти:

 • Нудота, блювання та прояви підвищеної чутливості;
 • Розлади функцій кишечнику (діарея, запор);
 • Порушення всмоктування та дефіцит в організмі вітамінів, гормонів, жирів, білків.

Аналоги Сорбексу

 • Вугілля активоване;
 • Діалін;
 • Ультра Адсорб;
 • Полісорб;
 • Мікотон.

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies