СІМІДОНА ФОРТЕ - інструкція, застосування, аналоги препарату

СІМІДОНА ФОРТЕ фото упаковки

Застосування СІМІДОНА ФОРТЕ

СІМІДОНА ФОРТЕ - склад і форма випуску препарату

СІМІДОНА ФОРТЕ - як приймати препарат 

СІМІДОНА ФОРТЕ - протипоказання, побічні ефекти 

Аналоги СІМІДОНА ФОРТЕ

Статевий гормон і засіб, що впливає на статеву систему. Препарат сприяє послабленню або повному зникненню симптомів недуги у передклімактеричний та клімактеричний періоди. Також виявляє седативні властивості, позитивно впливає на вегетативну нервову систему і психічний статус.

Застосування СІМІДОНА ФОРТЕ

Вегетативно-судинні та психічні розлади в періоди пременопаузи, менопаузи і постменопаузи, такі як приливи, підвищена пітливість, порушення сну, нервозність, депресивний емоційний стан (клімактеричний синдром).

СІМІДОНА ФОРТЕ - склад і форма випуску препарату

Таблетки. Діючі речовини: 1 таблетка містить 13 мг сухого екстракту кореневищ циміцифуги (Cimicifugae rhizoma), сухий нативний екстракт (4,5-8,5:1), екстрагент – етанол 60% (об/об); допоміжні речовини: натрію кроскармелоза; целюлоза мікрокристалічна; лактоза, моногідрат; магнію стеарат; кремнію діоксид колоїдний безводний.

СІМІДОНА ФОРТЕ - як приймати препарат 

Якщо лікар не призначив інше, препаратзастосовують по 1 таблетці один раз на день, бажано в один і той же самий час (вранці або ввечері).

Таблетки слід ковтати не розжовуючи і запивати достатньою кількістю рідини.

Не слід застосовувати подвійну дозу, якщо Ви пропустили один прийом.

Терапевтичний ефект настає поступово і проявляється приблизно через 2 тижні від початку застосування препарату. Рекомендований період лікування – 6 тижнів.Не слід застосовувати препарат більше 6 місяців без консультації лікаря.

СІМІДОНА ФОРТЕ - протипоказання, побічні ефекти 

Індивідуальна підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату. Естрогенозалежні пухлини. Вагітність та період годування груддю. 

Препарат не застосовують дітям.

Аналоги СІМІДОНА ФОРТЕ

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies