СІГАН - інструкція, застосування, аналоги препарату

СІГАН фото упаковки

Застосування СІГАН

СІГАН - склад і форма випуску препарату

СІГАН - як приймати препарат

СІГАН - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги СІГАН

Комбінований препарат, ефект якого зумовлений дією компонентів, що входять до його складу. Препарат має протизапальну, аналгезуючу, жарознижувальну та спазмолітичну дію.

Застосування СІГАН

Cимптоматичне лікування больового синдрому та спазматичних станів.

СІГАН - склад і форма випуску препарату

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою. Діючі речовини:1 таблетка містить: німесуліду 100 мг, дицикловеринугідрохлориду 20 мг; допоміжні речовини: лактоза безводна, крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят (тип А), натрію кроскармелоза, повідон, целюлоза мікрокристалічна, тальк, магнію стеарат; плівкова оболонка: гіпромелоза, тальк, титану діоксид (Е 171), макрогол 6000, барвник хіноліновий жовтий супра (E 104).

СІГАН - як приймати препарат

Препарат призначати після ретельної оцінки співвідношення користь/ризик.

Препарат застосовувати внутрішньо після їди і запивати достатньою кількістю рідини.

Для дорослих – по 1 таблетці (100 мг німесуліду) 1-2 рази на добу – вранці та ввечеріДобова доза: 200 мг німесуліду.

Максимальна тривалість лікування – 5 днів.

Для хворих літнього віку зазначена схема коригування дози не потребує.

Порушення функцій нирок. Враховуючи фармакокінетику препарату, хворим з легкою та помірною нирковою недостатністю (кліренс креатиніну – 30-80 мл/хв) змінювати дозу не потрібно. При тяжкій нирковій недостатності (кліренс креатиніну менше 30 мл/хв) застосування препарату протипоказане.

Порушення функцій печінки. Застосування таблеток, що містять 100 мг німесуліду, для лікування хворих із печінковою недостатністю протипоказане.

СІГАН - протипоказання, побічні ефекти

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого компонента препарату, а також реакції підвищеної чутливості до інших нестероїдних протизапальних засобів в анамнезі. Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки у стадії загострення та в анамнезі; порушення функції печінки (печінкова недостатність) та гепатотоксичні реакції на застосування препарату в анамнезі, одночасне застосування з потенційно гепатотоксичними засобами; тяжкі порушення функцій нирок (кліренс креатиніну менше 30 мл/хв), тяжкі порушення згортання крові; серцева недостатність; паралітична кишкова непрохідність, обструктивні захворювання шлунково-кишкового тракту, стеноз пілоритичного відділу шлунково-кишкового тракту з обструкцією, тяжкий виразковий коліт, рефлюкс-езофагіт, аденома передміхурової залози з утрудненим сечовипусканням, міастенія gravis, тиреотоксикоз, серцева недостатність. Шлунково-кишкові кровотечі, перфорації в анамнезі, пов᾿язані із попереднім застосуванням нестероїдних протизапальних засобів; наявність в анамнезі цереброваскулярних кровотеч або інших крововиливів, а також захворювань, що супроводжуються кровоточивістю.

Алкоголізм, наркотична залежність. Підвищена температура тіла, грипоподібні стани, підозра на гостру хірургічну патологію.Глаукома, гіпертрофія передміхурової залози (препарат містить дицикловерин).

З обережністю слід призначати препаратпацієнтам зі шлунково-кишковими порушеннями, виразковим колітом або хворобою Крона в анамнезі.

Застосування німесулідуможе порушувати жіночу фертильність і не рекомендується жінкам, які планують завагітніти.

Препарат протипоказаний у період вагітності і годування груддю.

Препарат протипоказаний дітям.

Упродовж лікування необхідно дотримуватися обережності під час керування автотранспортом і занять іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

Аналоги СІГАН

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies