Синглон - інструкція, застосування, аналоги препарату

Синглон фото упаковки

Застосування Синглону

Синглон - склад і форма випуску препарату

Синглон: як приймати препарат

Синглон - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Синглону

Синглон - засіб, що застосовують при хворобах дихальних шляхів.

Застосування Синглону

Лікування бронхіальної астми:

як додатковий засіб лікування бронхіальної астми у пацієнтів віком 2-5 років з персистуючою астмою легкого та середнього ступеня тяжкості, яка недостатньо контролюється інгаляційними кортикостероїдами, а також у разі недостатнього контролю астми короткодіючими β-агоністами, що застосовуються у разі потреби;

як альтернативний засіб лікування, що заміняє низькі дози інгаляційних кортикостероїдів, у пацієнтів віком 2-5 років з персистуючою бронхіальною астмою легкого ступеня тяжкості, в яких останнім часом не відзначалося тяжких нападів бронхіальної астми, що вимагають застосування пероральних кортикостероїдів, а також у пацієнтів, які не можуть застосовувати інгаляційні кортикостероїди.

Профілактика бронхоспазму, спричиненого фізичним навантаженням, у пацієнтів старше 2 років.

• Полегшення симптомів сезонного та цілорічного алергічного риніту.

Синглон - склад і форма випуску препарату

Склад. Діюча речовина: монтелукаст;

1 таблетка жувальна по 4 мг містить 4 мг монтелукасту (у формі натрію монтелукасту 4,16 мг);

1 таблетка жувальна по 5 мг містить 5 мг монтелукасту (у формі натрію монтелукасту 5,2 мг);

допоміжні речовини: маніт (E 421), целюлоза мікрокристалічна, гідроксипропілцелюлоза, натрію кроскармелоза, ароматизатор вишневий (мальтодекстрин, крохмаль модифікований, мальтол), аспартам (E 951), заліза оксид жовтий (Е 172), магнію стеарат.

Лікарська форма: таблетки жувальні.

Синглон: як приймати препарат

Препарат необхідно застосовувати дітям під наглядом дорослих.

Пацієнтам з бронхіальною астмою та алергічним ринітом (сезонним та цілорічним) необхідно приймати 1 таблетку жувальну 4 мг 1 раз на добу. Для полегшення симптомів алергічного риніту час прийому слід підбирати індивідуально.

Для лікування бронхіальної астми доза для дітей віком від 2 до 5 років становить

1 жувальну таблетку (4 мг) на добу, ввечері. Препарат слід приймати за 1 годину до їди або через 2 години після їди. Корекція дози для цієї вікової групи не вимагається. Препарат у лікарській формі «таблетки жувальні» (4 мг) не рекомендований для дітей віком до 2 років.

Діти віком 6-14 років: 1 таблетка жувальна (5 мг) 1 раз на добу (увечері, за 1 годину до або 2 години після вживання їди). Підбирати дозування цій віковій групі не потрібно.

Загальні рекомендації. Терапевтичний вплив препарату на показники контролю бронхіальної астми настає впродовж 1 дня. Пацієнтам слід рекомендувати продовжувати приймати препарат, навіть якщо контроль астми досягнутий, а також у періоди загострення астми.

Немає необхідності у корекції дози пацієнтам із порушенням функції нирок або з порушеннями функції печінки від легкого до середнього ступеня. Дані стосовно пацієнтів з порушенням функції печінки тяжкого ступеня відсутні. Для хлопчиків і дівчаток застосовуються однакові дози.

Альтернативний метод лікування замість низькодозових інгаляційних кортикостероїдів у разі персистуючої бронхіальної астми легкого ступеня. Монтелукаст не рекомендований як монотерапія для пацієнтів з персистуючою астмою помірного ступеня. Застосування монтелукасту як альтернативи низькодозовим інгаляційним кортикостероїдам дітям із персистуючою бронхіальною астмою легкого ступеня слід розглядати тільки для пацієнтів, у яких за останній час не було серйозних нападів бронхіальної астми, що вимагали застосування пероральних кортикостероїдів, і які не можуть застосовувати інгаляційні кортикостероїди. Персистуюча бронхіальна астма легкого ступеня визначається як виникнення симптомів астми частіше 1 разу на тиждень, але рідше 1 разу на добу, виникнення нічних симптомів частіше 2 разів на місяць, але рідше 1 разу на тиждень, і нормальна функція легенів у періодах між епізодами бронхіальної астми. Якщо достатнього контролю астми не досягнуто, у подальшому (зазвичай впродовж 1 місяця) слід визначити необхідність у додатковій або іншій протизапальній терапії, ґрунтуючись на послідовному лікуванні симптомів бронхіальної астми. Слід періодично оцінювати стан пацієнтів на предмет контролю бронхіальної астми.

Профілактика бронхіальної астми у пацієнтів віком від 2 до 5 років, у яких основним компонентом бронхіальної астми є бронхоспазм, індукований фізичним навантаженням. Препарат рекомендований пацієнтам віком від 2 до 5 років для профілактики бронхоспазму, індукованого фізичним навантаженням, який може бути основним проявом персистуючої бронхіальної астми, що вимагає застосування інгаляційних кортикостероїдів. Стан пацієнтів слід оцінити після 2-4 тижнів лікування монтелукастом. Якщо достатньої реакції не досягнуто, слід розглянути питання про додаткову або іншу терапію.

Лікування препаратом залежно від інших засобів лікування бронхіальноїастми. Якщо препарат застосовується як додатковий засіб до інгаляційних кортикостероїдів, препарат не повинен різко заміняти інгаляційні кортикостероїди.

Синглон - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання:

  • Гіперчутливість до монтелукасту або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.
  • Дитячий вік до 2 років.

Побічні ефекти:

• інфекційні та паразитарні захворювання: інфекції верхніх дихальних шляхів;

• з боку крові та лімфатичної системи: підвищена схильність до кровотеч;

• з боку імунної системи: реакції гіперчутливості, у тому числі анафілаксія, еозинофільна інфільтрація печінки;

• психічні порушення: порушення сну, незвичайні сновидіння, включаючи нічні кошмари, галюцинації, психомоторна гіперактивність, дратівливість, неспокій, ажитація, у тому числі агресивна поведінка або ворожість, тремор, занепокоєння, депресія, безсоння, сомнамбулізм (сноходіння) погіршення/втрата пам’яті, порушення уваги, гнів, нетерплячість, дезорієнтація, суїцидальні думки та поведінка (спроба суїциду);

• з боку нервової системи: головний біль, запаморочення, сонливість, парестезія/гіпестезія, судоми, млявість;

• з боку серця: відчуття серцебиття;

• з боку кишково-шлункового тракту: біль у животі, діарея, сухість у роті, розлади травлення, диспепсія, нудота, блювання;

• з боку печінки та жовчовивідних шляхів: підвищення рівнів трансаміназ у плазмі крові (AЛТ, AСТ), гепатит (включаючи холестатичне, гепатоцелюлярне та змішане ураження печінки);

• з боку шкіри та підшкірної клітковини: ангіоневротичний набряк, схильність до появи синців, кропив’янка, свербіж, шкірний висип, вузликова еритема, мультиформна еритема;

• з боку нирок та сечових шляхів: енурез у дітей;

• з боку скелетно-м'язової системи і сполучної тканини: артралгія, міалгія, у тому числі м'язові спазми;

• загальні порушення і порушення у місці введення: астенія/підвищена втомлюваність, нездужання, набряки, спрага, гіпертермія.

Аналоги Синглону

  • Алергінол;
  • Асмонт;
  • Астатор;
  • Глемонт;
  • Емкаст.

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies