Серетид Евохалер - інструкція, застосування, аналоги препарату

Серетид фото упаковки

Застосування Серетиду

Серетид Евохалер - склад і форма випуску препарату

Серетид: як приймати препарат

Серетид - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Серетиду Евохалер

Протиастматичні засоби. Адренергічні препарати для інгаляційного застосування. Адренергічні засоби у комбінації з іншими протиастматичними засобами. Серетид Евохалер містить сальметерол та флютиказону пропіонат, що мають різні механізми дії.

Застосування Серетиду

Регулярне лікування бронхіальної астми у пацієнтів, яким показана комбінована терапія b2-агоністом тривалої дії та інгаляційним кортикостероїдом:

  • пацієнтів з незадовільним контролем бронхіальної астми на тлі терапії інгаляційними кортикостероїдами та b2-агоністами короткої дії за вимогою або
  • пацієнтів з адекватним контролем бронхіальної астми на тлі терапії інгаляційними кортикостероїдами та b2-агоністами тривалої дії у різних інгаляторах.

Серетид Евохалер - склад і форма випуску препарату

Аерозоль для інгаляцій, дозований.

Склад. Діючі речовини: сальметерол (у формі сальметеролу ксинафоату), флютиказону пропіонат.

1 доза препарату містить 25 мкг сальметеролу (у формі сальметеролу ксинафоату) та 50 мкг або 125 мкг або 250 мкг флютиказону пропіонату.

Допоміжна речовина: пропелент HFA 134a.

Серетид: як приймати препарат

Серетид Евохалер призначений лише для інгаляційного застосування.

Пацієнтам слід усвідомлювати, що Серетид Евохалер необхідно застосовувати регулярно, навіть у період відсутності нападів бронхіальної астми.

Пацієнтам слід регулярно проходити медичне обстеження для того, щоб підібрана для них доза залишалася оптимально ефективною, змінювати яку може лише лікар. Дозу препарату слід титрувати до мінімально ефективної, що забезпечує контроль за симптомами захворювання.

Рекомендовані дози.

Дорослі та діти віком від 12 років:

  • 2 інгаляції 25 мкг сальметеролу/50 мкг флютиказону пропіонату 2 рази на добу;
  • або 2 інгаляції 25 мкг сальметеролу/125 мкг флютиказону пропіонату 2 рази на добу;
  • або 2 інгаляції 25 мкг сальметеролу/250 мкг флютиказону пропіонату 2 рази на добу.

Серетид - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання. Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату.

Побічні ефекти. Оскільки Серетид Евохалер містить сальметерол та флютиказону пропіонат, можна очікувати побічних реакцій типів та ступеня тяжкості, характерних для кожного компонента. Додаткові побічні ефекти при одночасному застосуванні двох компонентів не спостерігаються.

Кандидоз рота та горла; пневмонія; бронхіти; гіпокаліємія; головний біль; назофарингіт; синусит; синці; м’язові спазми; травматичні переломи; артралгії; міалгії; ангіоневротичний набряк (головним чином обличчя та ротоглотки); гіперглікемія; неспокій, порушення сну; тремор; катаракта; посилене серцебиття; тахікардія.

Пацієнти дитячого віку. У дітей та підлітків можливі системні ефекти, включаючи синдром Кушинга, кушингоїдні ознаки, пригнічення надниркових залоз, затримку росту. У дітей може також виникати тривожність, порушення сну та зміни поведінки, включаючи гіперактивність та збудження.

АналогиСеретиду Евохалер

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies