Седафітон Форте - інструкція, застосування, аналоги препарату

Седафітон Форте фото упаковки

Застосування Седафітону Форте

Седафітон Форте - склад і форма випуску препарату

Седафітон Форте: як приймати препарат

Седафітон Форте - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Седафітону Форте

Препарат з групи снодійних та седативних засобів. Біологічно активні речовини екстрактів валеріани та пустирника (ефірні масла, сапоніни, алкалоїди, дубильні речовини) сприятливо впливають на функціональнуактивність центральної та вегетативної нервової системи, проявляючи переважно седативну, анксіолітичну та спазмолітичну дію.

Застосування Седафітону Форте

Показання до застосування:

  • легкі форми невротичних розладів, що супроводжуються дратівливістю, тривожністю, відчуттям страху, пригніченням, підвищеною втомлюваністю, неуважністю, підвищеною нервовою збудливістю;
  • легкі форми розладів сну, пов’язані зі збудженням;
  • напади головного болю, мігрень, зумовленінервовим напруженням;
  • легкі форми дисменореї, клімактеричний синдром; нейро-циркуляторна дистонія з тахікардією, кардіалгією та артеріальною гіпертензією; артеріальна гіпертензія І стадії; у складі комплексної терапії тапрофілактики хронічної ішемічної хвороби серця, атеросклерозу, артеріальної гіпертензії, суправентрикулярних та шлуночкових аритмій, початкових стадій хронічної серцевої недостатності;
  • дерматози, що супроводжуються свербежем шкіри (кропив’янка, атопічний дерматит, екзема); постійне психічне напруження (синдром менеджера).

Седафітон Форте - склад і форма випуску препарату

Препарат випускається у формі желатинових капсул.

Діючі речовини: 1 капсула містить: валеріани кореневищ з коренями екстракту густого (Valerianaeradixcumradicibus) (1:2,5) (екстрагент – етанол 40 %) 0,1 г, пустирника трави екстракту густого (Leonuriherba) (1:3,0) (екстрагент – етанол 40 %) 0,06 г, глоду плодів екстракту густого (Сrataegifructus) (1:1,7) (екстрагент – етанол 70 %) 0,06 г;

Допоміжні речовини: магнію карбонат важкий, крохмаль картопляний, повідон, тальк, магнію стеарат.

Седафітон Форте: як приймати препарат

Разова доза для дорослих та дітей віком від 12 років становить 1 капсулу 2-3 рази на добу. При легких формах безсоння – по 1 капсулі за 1 годину до сну.

Максимальна добова доза препарату становить 3 капсули.

Курс лікування залежить від форми та вираженості захворювання, характеру супутньої терапії, досягнутого ефекту лікування і визначається індивідуально.

Діти. Не застосовувати дітям віком до 12 років.

Седафітон Форте - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання до застосування:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, виражена артеріальна гіпотензія, виражена брадикардія, депресія та інші захворювання, що супроводжуються пригніченням діяльності центральної нервової системи.

При застосуванні препарату слід утримуватися від керування транспортними засобами та роботи з потенційно небезпечними механізмами.

Побічні реакції

  • Загальні порушення: відчуття втоми, зниження розумової та фізичної працездатності, набряк.
  • Алергічні реакції. У пацієнтів з індивідуальною підвищеною чутливістю до компонентів препарату можливий розвиток алергічних реакцій, включаючи такі симптоми як висипання, свербіж,гіперемію та набряки шкіри, кропив’янка.
  • З боку нервової системи: cпостерігалися запаморочення, сонливість, загальна слабкість, депресія, пригнічення емоційних реакцій.
  • З боку серцево-судинної системи: можлива тахікардія або брадикардія, зниження артеріального тиску.
  • З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, абдомінальні спазми, диспепсія.

Аналоги Седафітону Форте

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies