Саргін - інструкція, застосування, аналоги препарату

Саргін фото упаковки

Застосування Саргіну

Саргін - склад і форма випуску препарату

Саргін: як приймати препарат

Саргін - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Саргіну

Саргін виявляє антигіпоксичну, цитопротекторну, антиоксидантну, антирадикальну, дезінтоксикаційну активність, проявляє себе як активний регулятор проміжного обміну і процесів енергозабезпечення.  

Застосування Саргіну

Атеросклероз судин серця і головного мозку, атеросклероз периферичних судин, у тому числі із проявами переміжної кульгавості, діабетична ангіопатія, ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія, стани після перенесеного гострого порушення мозкового кровообігу, міокардіопатія, хронічна серцева недостатність, гіперхолестеринемія, стенокардія, хронічні обструктивні захворювання легень, інтерстиціальна пневмонія, ідіопатична легенева гіпертензія, хронічна постемболічна легенева гіпертензія, гострі та хронічні гепатити різної етіології, гіперамоніємія, гіпоксичні стани, астенічні стани в процесі реконвалесценції, в тому числі після інфекційних захворювань та оперативних втручань, метаболічний алкалоз, зниження функції вилочкової залози, затримка розвитку плода і прееклампсія.

Саргін - склад і форма випуску препарату

Розчин для ін'єкцій. Прозора, безбарвна або злегка жовтувато-коричнева рідина. Склад: діюча речовина: L-argininihydrochloridum; 1 мл розчину містить L-аргініну гідрохлориду 42 мг; допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Саргін: як приймати препарат

Препарат вводять внутрішньовенно краплинно зі швидкістю 10 крапель за хвилину протягом перших 10 – 15 хв, потім швидкість введення можна збільшити до 30 крапель за хвилину.

Добова доза препарату – 100 мл розчину.

При тяжких порушеннях кровообігу в центральних і периферичних судинах, при виражених явищах інтоксикації, гіпоксії, астенічних станах дозу препарату можна збільшити до 200 мл на добу.

Максимальна швидкість введення інфузійного розчину не повинна перевищувати 20 ммоль/годину.

Дітям віком до 12 років доза препарату становить 5 – 10 мл на 1 кг маси тіла на добу.

Для лікування метаболічного алкалозу дозу можна розрахувати таким чином:

аргініну гідрохлорид (ммоль)

---------------------------------------- ´ 0,3 х кг маси тіла

надлишок лугів (Ве) (ммоль/л)

Введення слід починати з половини розрахованої дози. Можливу додаткову корекцію потрібно проводити після отримання результатів оновленого кислотно-лужного балансу.

Саргін - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання

Підвищена чутливість до препарату. Тяжкі порушення функції нирок, гіперхлоремічний ацидоз; алергічні реакції в анамнезі; застосування калійзберігаючих діуретиків, а також спіронолактону. Інфаркт міокарда (у тому числі в анамнезі).

Побічні ефекти:

 • гіпертермія, відчуття жару, ломота у тілі;
 • біль у суглобах;
 • сухість у роті, нудота, блювання;
 • зміни в місці введення, включаючи гіперемію, відчуття свербежу, блідість шкіри;
 • реакції гіперчутливості, включаючи висипання, кропив’янку, ангіоневротичний набряк;
 • коливання артеріального тиску, зміни серцевого ритму, біль у ділянці серця;
 • головний біль, запаморочення, відчуття страху, слабкість, судоми, тремор.

Аналоги Саргіну

 • Ангіо-Бетаргін
 • Аргілайф
 • Лібра 
 • Тівомакс-Дарниця
 • Тівортін

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies