Ресверазин - інструкція, застосування, аналоги препарату

Застосування Ресверазину

Ресверазин - склад і форма випуску препарату

Ресверазин: як приймати препарат

Ресверазин - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Ресверазину

Ресвератрол — потужний поліфенол, який сприяє здоровому довголіттю за рахунок активації білків сіртуїнів, що відіграють важливу роль у метаболічних реакціях і є молекулярною основою процесу старіння та вираженої антиоксидантної дії, що запобігає віковому окисненню організму.

Ресвератрол здатен викликати ефект обмеження калорій та запобігати відкладенню жиру в організмі. Він сприяє покращенню пам’яті, знижує ризик розвитку вікових хвороб, нейродегенеративних процесів (хвороба Альцгеймера, Паркінсона тощо) та цукрового діабету 2-го типу (особливо в осіб з надмірною масою тіла); пригнічує процеси окиснення та нейтралізує дію вільних радикалів, реакції з якими в організмі можуть призвести до розвитку новоутворень та інших захворювань. Завдяки потужним антиоксидантним властивостям ресвератрол нормалізує рівень ліпідів (ХС) у крові, позитивно впливає на синтез колагену, підтримує еластичність шкіри, запобігає передчасному старінню шкіри та виникненню зморшок, покращує стан волосся та нігтів. Ресвератрол гальмує розвиток та прогресування остеопорозу в жінок у клімактеричний та постклімактеричний період.

Ресверазин сприяє гальмуванню процесів старіння, запобіганню виникнення та прогресування вікової нейродегенеративної та серцево-судинної патології, нормалізує рівень ліпідів та ХС у крові при атеросклерозі та ІХС, покращує тонус і еластичність судин при венозній та артеріальній недостатності, зберігає красу та молодість шкіри.

Застосування Ресверазину

Ресверазин рекомендований як додаткове джерело ресвератролу, поліфенолів та проантоцианідинів, що мають виражені антиоксидантні властивості, з метою нормалізації метаболічних процесів та відновлення внутрішніх сил організму.

Ресверазин доцільно вживати особам для підвищення життєвого тонусу та гальмування процесів фізіологічного старіння; при порушені функцій нервової, серцево-судинної та ендокринної систем, а також при офтальмологічній, гінекологічній та урологічній патології, на етапі підготовки до вагітності, особам із послабленим імунітетом, при перевтомі та нервовому виснаженні. Покращує обмін речовин при метаболічному синдромі, підвищє чутливість клітин до інсуліну при цукровому діабеті 2-го типу. Проявляє дезінтоксикаційні властивості, зв’язує та нейтралізує вільні радикали при всіх станах, де наявний окисний стрес. Зменшує негативний вплив токсинів при нікотиновій залежності.

Доцільно вживати особам, які проживають у екологічно несприятливих умовах для усунення негативного впливу шкідливих факторів довкілля на організм; як допоміжний натуральний комплекс для зменшення вираженості токсичного впливу хіміотерапії у пацієнтів онкологічного профілю. Покращує синтез колагену та позитивно впливає на відновлення шкіри. Натуральний комплекс, до складу якого входить низка високоактивних природних антиоксидантів.

Ресверазин - склад і форма випуску препарату

1 капсула масою 360 мг (mg) ± 7.5% містить: активні інгредієнти: ресвератрол — 150 мг (mg), екстракт червоного вина — 100 мг (mg), екстракт кісточок винограду — 50 мг (mg);

допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, лактоза, кальцію стеарат, кремнію диоксид аморфний;

оболонка капсули: желатин.

Ресверазин: як приймати препарат

Вживати дорослим по 1 капсулі 1–2 рази на добу після прийому їжі; запивати достатньою кількістю питної води. Курс вживання становить 2–3 міс. За необхідності курс можна повторити. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Ресверазин - протипоказання, побічні ефекти

Індивідуальна несприйнятливість компонентів, період вагітності та годування груддю.

Аналоги Ресверазину

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies