Ротабіотик - інструкція, застосування, аналоги препарату

Ротабіотик фото упаковки

Застосування Ротабіотик

Ротабіотик - склад і форма випуску препарату

Ротабіотик: як приймати препарат

Ротабіотик - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Ротабіотик

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

Комбінований синбіотик, до складу якого входять пробіотичні живі ліофілізовані лакто- та біфідобактерії (Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium sрp., а також Streptococcus thermophilus) та пребіотик інулін.

Ротабіотик оптимізує функції організму, регулює рівновагу та нормалізує склад кишкової мікрофлори, підтримує нормальний баланс вагінальної мікрофлори.

Застосування Ротабіотик

У якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело пробіотичних лакто- та біфідобактерій, рослинних полісахаридів з метою регуляції діяльності мікрофлори шлунково-кишкового тракту та поліпшення травлення. Комплекс про- та пребіотиків, що входить до складу, сприяє підвищенню імунітету та запобігає розвитку: дисбактеріозу, гастроентериту, диспепсії, діареї (пов’язаних з прийомом антибіотиків, у тому числі при ерадикації Helicobacter pylori), госпітальної діареї, транзиторних дисфункцій кишечнику (діареї, закрепу, метеоризму, кольок), пов’язаних зі зміною раціону харчування, поїздками та іншими причинами); алергічних станів (алергічний риніт, астма, екзема, атопічний дерматит, діатез); підтримує нормальний баланс вагінальної мікрофлори в ситуаціях, пов’язаних із підвищеним ризиком його порушення, в тому числі після перенесених захворювань, під час та після лікування антибіотиками і іншими лікарськими засобами, при передпологовій підготовці вагітних групи ризику (з порушенням чистоти вагінального секрету).

Ротабіотик - склад і форма випуску препарату

Капсули тверді; №20 у блістерах, у картонній коробці.

1 капсула тверда містить: живі ліофілізовані бактерії, інулін. Допоміжні речовини: магнію стеарат (наповнювач); капсула: желатин, титану діоксид (наповнювач).

Ротабіотик: як приймати препарат

За рекомендацією лікаря

дітям раннього віку (діти віком від 1 до 3 років) − вживати по 1 капсулі 1-2 рази на добу;

дітям віком від 3 до 12 років − вживати по 1 капсулі 1-3 рази на добу,

дітям віком від 12 років та старше і дорослим − по 1-2 капсулі 1-3 рази на добу.

В акушерсько-гінекологічній практиці Ротабіотик вживають в звичайних дозах.

Для передпологової підготовки вагітних групи ризику вживають по 2 капсули 1 раз на добу протягом 5-8 діб.

Капсули вживати через 30 хв. після їди, запивати питною водою.

Дітям віком від 1 до 3 років та особам, які не можуть проковтнути цілу капсулу, безпосередньо перед вживанням капсулу необхідно розкрити, вміст висипати в ложку і змішати з невеликою кількістю питної води кімнатної температури. Отримана суміш зберіганню не підлягає.

Тривалість курсу споживання визначає лікар індивідуально.

Зазвичай курс споживання становить 3-4 тижні. При дисбактеріозах, що виникли в результаті застосування антибіотиків, сульфаніламідних препаратів та з інших причин, після закінчення курсу споживання при відсутності повної нормалізації мікрофлори через 10-14 днів призначають підтримуючі дози Ротабіотику (половина рекомендованої добової дози) протягом 1-1,5 місяці.

При станах, що перебігають із рецидивами, доцільні повторні курси споживання, але не раніше ніж через місяць.

Ротабіотик - протипоказання, побічні ефекти

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Необхідність вживання в період вагітності та лактації визначається лікарем індивідуально. Індивідуальна чутливість до складових компонентів.

Аналоги Ротабіотик

  • Біфітен
  • Лактіале капсули
  • Флувір
  • Екобіол

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies