Ремдесивір - інструкція, застосування препарату аналоги

Застосування Ремдесивіру

Ремдесивір - склад і форма випуску препарату

Ремдесивір: як приймати препарат

Ремдесивір - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Ремдесивіру

Експериментальний противірусний засіб широкого спектра дії, розроблений для боротьби з лихоманкою "Ебола".

Ремдесівір відноситься до рекомендованих препаратів для застосування в лікуванні і профілактиці COVID-19.

Застосування Ремдесивіру

Експериментальний препарат має широкий спектр противірусної дії, тому він застосовується при інфікуванні такими вірусами:

  • вірус Ебола;
  • вірус Марбург;
  • респіраторно-синцитіальний вірус;
  • вірус лихоманки Ласса;
  • коронавіруси (MERS, SARS).

З 20 березня 2020 року отримано дозвіл на застосування Remdesivir у хворих новою коронавірусною інфекцією, якщо вони знаходяться в критичному стані. Іншим категоріям інфікованих COVID-19 ліки призначаються тільки в рамках клінічних випробувань.

Вводиться він внутрішньовенно, його основне завдання — зняти лихоманку у важких пацієнтів і допомогти їм пережити гостру фазу інфекції.

Ремдесивір - склад і форма випуску препарату

Діюча речовина — нуклеозидні проліки Remdesivir, які мають торгову назву GS-5734. Поки лікарський засіб не представлений у вільному продажу, тому немає інформації з приводу дозувань та форми випуску.

Ремдесивір: як приймати препарат

Специфічні схеми призначення Remdesivir при коронавірусної інфекції не розроблені. Лікарі пропонують використовувати базовий варіант терапії, який добре зарекомендував себе при лікуванні лихоманки Ебола.

Ремдесивір призначається курсом тривалістю 10 днів. У перший день пацієнтам з COVID-19 дають подвійну дозу — 200 мг, а наступні 9 днів — по 100 мг 1 раз на добу. В медичному співтоваристві обговорюється доцільність 5-денного курсу лікування та альтернативних схем застосування Remdesivir.

Ремдесивір - протипоказання, побічні ефекти

Ремдесивір знаходиться в процесі клінічних випробувань, тому достовірної інформації про побічні ефекти немає. На проміжному етапі досліджень вчені стверджують, що серйозних негативних наслідків після застосування Remdesivir не виявлено.

Ремдесивір не застосовується у дітей та вагітних жінок, оскільки його дія на ці групи населення не вивчена. Про інших протипоказання до призначення Remdesivir поки немає інформації.

Аналоги Ремдесивіру

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies