Риномістин - інструкція, застосування, аналоги препарату

Риномістин фото упаковки

Застосування Риномістину

Риномістин - склад і форма випуску препарату

Риномістин: як приймати препарат

Риномістин - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Риномістину

Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа.

Риномістин має збалансоване значення рН, характерне для носової порожнини. Завдяки оптимальному складу компонентів краплі не спричиняють сухості та подразнень слизової оболонки, полегшують відтік слизу та не пригнічують епітеліальні вії носових ходів.

Застосування Риномістину

Гострі і хронічні форми риніту, синуситу, риносинуситу, які супроводжуються закладеністю носа та ускладнені мікробною інфекцією.

Комплексна терапія гострого отиту середнього вуха та євстахіїту (з метою відновлення прохідності євстахієвої труби).

Профілактика інфекційних ускладнень при риноскопії та інших маніпуляціях у ділянці носоглотки.

Риномістин - склад і форма випуску препарату

Краплі назальні, розчин.

Склад. Діючі речовини: ксилометазолін, мірамістин.

1 мл розчину містить ксилометазоліну гідрохлориду 0,5 мг або 1 мг, мірамістину (у перерахуванні на безводну речовину) 0,1 мг.

Допоміжні речовини: динатрію едетат (трилон Б); натрію дигідрофосфат дигідрат, натрію гідрофосфат додекагідрат; сорбіт (Е 420); вода очищена.

Риномістин: як приймати препарат

Перед введенням препарату слід ретельно прочистити носову порожнину.

Риномістин, краплі назальні 0,05%/0,01%, застосовують дітям віком від 1 до 11 років.

Риномістин, краплі назальні 0,1%/0,01%, застосовують дорослим та дітям віком від 12 років.

Краплі назальні 0,05%/0,01%:

  • застосовують дітям від 1 до 5 років (під наглядом дорослих) по 1-2 краплі у кожний носовий хід 1-2 рази на добу, але не більше 3 разів у кожен носовий хід на добу;
  • застосовують дітям віком від 6 до 11 років (під наглядом дорослих) по 2-4 краплі у кожен носовий хід 2-3 рази на добу.

Застосовувати не більше 3 разів у кожен носовий хід на добу.

Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання, зазвичай становить 3-5 днів і не повинна перевищувати 7 днів поспіль.

Краплі назальні 0,1%/0,01%: застосовують дорослим та дітям віком від 12 років по 2-4 краплі у кожен носовий хід 3 рази на добу.

Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання, зазвичай становить 3-5 днів і не повинна перевищувати 10 днів поспіль.

З метою профілактики застосовують по 1-2 краплі розчину з вмістом ксилометазоліну 0,1% у кожен носовий хід перед операцією, потім - 1-2 рази протягом першої доби після операції.

Риномістин - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання. Риномістин, краплі назальні (0,05%/0,01%), не застосовують дітям віком до 1 року.

Риномістин, краплі назальні (0,1 %/0,01%), не застосовують дітям віком до 12 років.

Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату; гострі коронарні захворювання, коронарна астма, гіпертиреоз, закритокутова глаукома; трансфеноїдальна гіпофізектомія та хірургічні втручання з оголюванням мозкової оболонки в анамнезі. Супутнє лікування інгібіторами МАО та протягом 2 тижнів після припинення їх застосування.

Побічні ефекти. Реакція гіперчутливості, включаючи ангіоневротичний набряк, висипання, свербіж; головний біль; транзиторне погіршення зору; нерегулярне або прискорене серцебиття; сухість або дискомфорт з боку слизової оболонки носа, відчуття печіння; нудота; печіння в місці нанесення.

АналогиРиномістину

  • Галазолін Комбі
  • Мераліс Інтенсив
  • Отривін Екстра

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies