Реп'яхова олія - інструкція, застосування, аналоги препарату

Реп'яхова олія фото упаковки

Застосування Реп'яхової олії

Реп'яхова олія - склад і форма випуску препарату

Реп'яхова олія: як приймати препарат

Реп'яхова олія - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Реп'яхової олії

Реп'яхова олія виробляється за унікальною технологією, що дозволяє з кореня лопуха отримати у незмінному вигляді повний комплекс активних речовин, що сприяють збереженню природної структури волосся, шкіри і нігтів, що відновлюють і захищають їх у несприятливих умовах.

Застосування Реп'яхової олії

Реп'яхова олія є косметичним засобом і призначена для догляду за шкірою тіла і голови людини. Реп'яхова олія повертає пружність і свіжість шкірі, стимулює обмін речовин, сприяє росту волосся, зміцнює корені волосся, усуває лупу, перешкоджає облисінню.

Реп'яхова олія - склад і форма випуску препарату

Форма випуску – олія у флаконі 100 мл.

Склад. Реп'яхова олія екстрагована, олія мінеральна (вазелінова).

Реп'яхова олія: як приймати препарат

Помийте голову теплою водою, підсушіть рушником. М'яко втирайте достатню кількість реп'яхової олії у шкіру голови. Для посилення ефекту дії реп'яхової олії зробіть легкий масаж шкіри голови. Рекомендується надіти поліетиленову або резинову шапочку і обернути голову рушником. Через 30-40 хвилин помити голову м'яким шампунем. Процедуру повторюйте не рідше 1 разу на тиждень протягом 3-4 місяців.

Для розгладження зморшок, повернення шкірі пружності і свіжості, після очищення обличчя і шиї легкими масажними рухами нанесіть реп'яхову олію на шкіру, в тому числі і навколо очей. Процедуру повторюйте кожний день.

Перед використанням реп'яхову олію бажано підігріти до температури тіла. При необхідності залишки реп'яхової олії можна видалити серветкою.

Реп'яхова олія - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання. Використовувати з обережністю людям з індивідуальною чутливістю до компонентів, що входять до складу олії.

Побічні ефекти. Не зазначено.

АналогиРеп'яхової олії

  • Аналоги відсутні

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies