Роліноз - інструкція, застосування, аналоги препарату

Роліноз таблетки фото упаковки

Застосування Ролінозу

Роліноз - склад і форма випуску препарату

Роліноз: як приймати препарат

Роліноз - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Ролінозу

Антигістамінні засоби для системного застосування. Цетиризин, метаболіт гідроксизину, є потужним селективним антагоністом периферичних H1-рецепторів. Цетиризин також чинить антиалергічну дію: у дозі 10 мг 1 або 2 рази на добу препарат інгібував пізню фазу міграції клітин, які беруть участь у запальній реакції (переважно еозинофілів), у шкірі та кон’юнктиві осіб з атопією, яким вводили антиген.

Застосування Ролінозу

Симптоматична терапія назальних та очних симптомів сезонного та цілорічного алергічного риніту, хронічної ідіопатичної кропив’янки.

Роліноз - склад і форма випуску препарату

Форма випуску – таблетки.

Склад. Діюча речовина: cetirizine. 1 таблетка містить цетиризину дигідрохлориду 10 мг.

Допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят (тип А).

Роліноз: як приймати препарат

Препарат призначений для перорального застосування. Таблетки слід ковтати, запиваючи 1 склянкою води.

Дорослі та діти віком від 12 років.

Препарат слід застосовувати у дозі 10 мг (1 таблетка) 1 раз на добу.

Діти віком від 6 до 12 років.

Препарат слід застосовувати у дозі 5 мг (½ таблетки) 2 рази на добу.

Дітям із порушенням функцій нирок дозування коригувати індивідуально, залежно від значення кліренсу креатиніну пацієнта, віку та маси тіла.

Діти. Застосування препарату у формі таблеток не рекомендується дітям віком до 6 років, оскільки ця лікарська форма не дає змоги проводити необхідну корекцію режиму дозування.

Роліноз - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання. Гіперчутливість до діючої речовини, інших компонентів препарату, до гідроксизину або до будь-яких похідних піперазину в анамнезі; тяжкі порушення функцій нирок при кліренсі креатиніну менше 10 мл/хв.

Побічні ефекти. Відомо, що цетиризин при застосуванні у рекомендованих дозах має незначний побічний вплив на центральну нервову систему, що включає сонливість, підвищену втомлюваність, запаморочення та головний біль. У деяких випадках повідомлялося про парадоксальну стимуляцію центральної нервової системи.

Хоча цетиризин є селективним антагоністом периферичних H1-рецепторів та майже не чинить антихолінергічної дії, повідомлялося про поодинокі випадки виникнення утруднення сечовипускання, порушення акомодації ока, сухості у роті.

Аналоги Ролінозу

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies