Папалор - інструкція, застосування, аналоги препарату

Папалор фото упаковки

Застосування Папалор

Папалор - склад і форма випуску препарату

Папалор: як приймати препарат

Папалор - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Папалор

Препарат чинить виражену противірусну, антибактеріальну, імуномодулюючу, муколітичну, цитопротекторну дію, ефективний на всіх стадіях патогенезу гострих респіраторно-вірусних інфекцій, а також запобігає прогресуванню і розвитку ускладнень.   

Застосування Папалор

Гострі та хронічні інфекційно-запальні захворювання дихальних шляхів і носоглотки (бронхіт, катаральна ангіна, синусит, ринофарингіт).

Папалор - склад і форма випуску препарату

Прозора рідина від червонувато-коричневого до коричневого кольору з характерним злегка гіркуватим смаком.

Склад:

діюча речовина: екстракт з коренів пеларгонії очиткової (Pelargonium sidoides) (1:10), екстрагент – етанол 15% (об./об.);

1 г розчину містить екстракту з коренів пеларгонії очиткової (Pelargonium sidoides) (1:10), екстрагент – етанол 15% (об./об.), 800 мг;

допоміжна речовина: гліцерин.

Папалор: як приймати препарат

Папалор приймають внутрішньо за півгодини до прийому їжі. Перед прийомом препарат рекомендовано розвести невеликою кількістю рідини.

Вік

Доза

Кратність прийому

1 − 5 років

10 крапель

3 рази на добу

6 − 12 років

20 крапель

3 рази на добу

Дорослі та діти віком від 12 років

30 крапель

3 рази на добу

Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.

Після ослаблення симптомів рекомендується продовжити лікування препаратом Папалор ще протягом декількох днів для запобігання рецидиву захворювання. Якщо симптоми захворювання не зникають протягом 7 днів, рекомендовано звернутися до лікаря.

Діти. Досвід застосування препарату дітям віком до 1 року відсутній, тому Папалор призначають дітям віком від 1 року.

Застосування препарату Папалор для лікування дітей молодшого віку (від 1 до 6 років) рекомендується під наглядом лікаря.

Папалор - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату; підвищена схильність до кровотеч, прийом лікарських засобів, які уповільнюють процес згортання крові; тяжкі захворювання печінки і нирок (через відсутність достатнього досвіду застосування цього лікарського засобу у подібних випадках).

Побічні реакції.

  • З боку травного тракту: розлади травного тракту (у тому числі біль у шлунку, печія, нудота, діарея), слабка кровотеча з ясен.
  • З боку дихальної системи: слабкі носові кровотечі.
  • З боку шкіри/ з боку імунної системи: реакції гіперчутливості (у тому числі висипання на шкірі, кропив’янка, свербіж шкіри і слизових оболонок). У вкрай поодиноких випадках можливі тяжкі реакції гіперчутливості з набряком обличчя, задишкою і зниження артеріального тиску.
  • З боку гепатобіліарної системи: підвищення показників функції печінки. Причинно-наслідковий зв’язок між підвищенням цих показників і застосуванням препарату не був продемонстрований.

Аналоги Папалор

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся