ПУЗИНОРМ - інструкція, застосування, аналоги препарату

ПУЗИНОРМ - склад і форма випуску препарату
ПУЗИНОРМ - як приймати препарат
ПУЗИНОРМ - протипоказання, побічні ефекти
Зменшує поверхневий натяг бульбашок газу, які знаходяться у вмісті шлунка і кишечника, викликаючи їх руйнування, при цьому звільнений газ поглинається стінками кишечника або вільно виводиться з організму в результаті скорочення кишечника.
Застосування ПУЗИНОРМ
Може бути використаний в раціонах дієтичного харчування, рекомендованих лікарем як джерело кремнійорганічних з'єднань, для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування організму людини, в т.ч. для поліпшення роботи травної системи, для полегшення процесів травлення в шлунку і кишечнику і попередження здуття, а також як допоміжний засіб при діагностичних дослідженнях органів черевної порожнини (рентгенологічне дослідження і / або УЗД).
ПУЗИНОРМ - склад і форма випуску препарату
Капсули. 1 м'яка желатинова капсула містить: Активні інгредієнти: симетикону - 140,0 мг; Допоміжні речовини: кокосове масло, желатин, гліцерин, жовтий захід (Sunset Yellow), хіноліновий жовтий (Quinoline Yellow), вода очищена.
ПУЗИНОРМ - як приймати препарат
Вживати після основних прийомів їжі, запиваючи водою:
дорослим по 1 капсулі 3 - 4 рази на добу,
дітям від 6 до 12 років по 1-2 капсули на добу.
Інше дозування узгоджувати з лікарем.
ПУЗИНОРМ - протипоказання, побічні ефекти
Індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту; не перевищувати рекомендовану добову дозу; не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Перед початком вживання дієтичної добавки і при одночасному використанні будь-яких лікарських засобів обов'язкова консультація лікаря.
Аналоги ПУЗИНОРМ
Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.