Пріора - інструкція, застосування, аналоги препарату

Пріора фото упаковки

Застосування Пріори

Пріора - склад і форма випуску препарату

Пріора: як приймати препарат

Пріора - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Пріори

Хіміотерапевтичні засоби для місцевого застосування. Противірусні засоби.

Точний механізм антивірусної активності докозанолу до кінця невідомий. Дослідження in vitro показали, що докозанол впливає на злиття вірусу та клітинної оболонки, внаслідок якого, пригнічується внутрішньоклітинне поглинання і реплікація вірусу. Клітини, які перебувають під впливом докозанолу, чинять опір інфікуванню вірусами, які мають ліпідну оболонку, типу HSV-1 (вірус простого герпесу типу 1).

Застосування Пріори

Ранні стадії (продромальна або еритемна стадія) рецидивуючої герпетичної інфекції губ у дорослих та дітей віком від 12 років з нормальним імунітетом.

Пріора - склад і форма випуску препарату

Форма випуску - крем.

Склад. Діюча речовина: докозанол. 1 г крему містить докозанолу 100 мг.

Допоміжні речовини: сахароза (стеарат та дистеарат), олія мінеральна легка, пропіленгліколь, спирт бензиловий, вода очищена.

Пріора: як приймати препарат

Дорослі та діти віком від 12 років: обережно наносити тонким шаром на всю відкриту поверхню, уражену вірусом герпесу, 5 разів на добу (приблизно кожні 3 години крім періоду сну). Лікування слід розпочати якнайшвидше після появи перших симптомів герпесу (біль, печіння/поколювання/свербіж або почервоніння), оскільки на стадії вже розвинутої везикули або виразки ефективність не була продемонстрована.

Лікування має тривати до настання одужання, зазвичай від 4 до 6 днів, або максимум – 10 днів.

Пацієнти літнього віку: немає спеціальних рекомендацій щодо дозування.

Дозування при нирковій недостатності: немає необхідності у коригуванні дози через незначну абсорбцію при місцевому застосуванні.

Для нашкірного застосування.

Пріора - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання. Підвищена чутливість до докозанолу або до будь-якого іншого компонента лікарського засобу.

Побічні ефекти. Головний біль. У місці нанесення - сухість шкіри, висипання і подразнення шкіри. Повідомлялося про набряк обличчя, але ця побічна реакція у місці нанесення є нормальною реакцією на обличчі, пов’язаною з герпесом.

У дослідженнях щодо безпеки застосування не було отримано доказів контактної сенсибілізації або фотоалергії.

Аналоги Пріори

  • Еразабан

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся