Проктоседил - інструкція, застосування, аналоги препарату

Проктоседил фото упаковки

Застосування Проктоседилу

Проктоседил - склад і форма випуску препарату

Проктоседил: як приймати препарат

Проктоседил - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Проктоседилу

Проктоседил – комбінований лікарський засіб для лікування геморою та інших захворювань аноректальної зони, терапевтична дія якого зумовлена фармакологічними властивостями активних речовин, що входять до його складу. Інші препарати, комбінації. Код AТX С05А X03.

Застосування Проктоседилу

Показання: зовнішній та внутрішній геморой;періанальна екзема, проктит.

Проктоседил - склад і форма випуску препарату

Склад

діючі речовини: 1 г мазі містить гідрокортизону ацетату 5,58 мг;фраміцетину сульфату10,00 мг; гепарину натрію 100,00 МО; ескулозиду 10,00 мг; бензокаїну 10,00 мг; бутамбену 10,00 мг;

допоміжні речовини: холестерин, олія мінеральна, парафін білий м`який, полісорбат 80, пропіленгліколь, поліетиленгліколь 400, поліетиленгліколь 4000, поліетиленгліколь 1500.

Лікарська форма: мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: майже білого кольору з зеленуватим або жовтуватим відтінком м’яка та однорідна, здатна до розтікання нежирна мазь без відчутних крупинок.

Проктоседил: як приймати препарат

Проктоседил застосовувати протягом короткого часу (не більше 7 днів).

Мазь у невеликій кількості наносити пальцем на ділянки локалізації свербежу або болю, вранці та ввечері, а також після кожного акту дефекації. Для більш глибокого введення мазі до горловини тюбика приєднувати аплікатор (насадку), який ввести у пряму кишку до упору, а потім обережно натискати на тюбик у нижній його частині, видавлюючи мазь і поступово виймати тюбик з аплікатором.

Проктоседил - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання:

  • туберкульозне ураження аноректальної зони; 
  • вірусне, грибкове ураження або паразитарні інфекції аноректальної зони, новоутворення у ділянці заднього проходу; 
  • підвищена чутливість до компонентів препарату або до інших амідних місцевоанестезуючих засобів.

Побічні реакції:

  • Місцеві реакції: рідко – печіння, сухість слизової оболонки прямої кишки,виникненнявторинної інфекції, уповільнення загоєння ран. Проктоседил® може спричинити місцеві шкірні реакції, періанальний дерматит, що супроводжується або не супроводжується атрофією шкіри, дискомфорт у ділянці заднього проходу. Можливе виникнення реакцій гіперчутливості, включаючи випадки подразнення, висипу, сухості шкіри, пустульозного акне.
  • Хоча пригнічення функції надниркових залоз при зовнішньому застосуванні гідрокортизону є малоймовірним, він може зумовити таку побічну дію при його нанесенні на достатньо велику ділянку, особливо на пошкоджену шкіру на тривалий час або під оклюзивну пов’язку.
  • Системні побічні ефекти, пов’язані з гідрокортизоном, можливі при застосуванні препарату більше 7 днів. При тривалому застосуванні у високих дозах можливі ендокринні порушення: адренокортикальна супресія.

Аналоги Проктоседилу

  • АНУЗОЛ
  • АУРОБІН
  • ГЕМОРРОН
  • ПРОКТАН
  • ПРОКТОБІН
  • ПРОКТОЗАН

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся