ПЕРТУСИН - інструкція, застосування, аналоги препарату

ПЕРТУСИН фото упаковки

Застосування ПЕРТУСИН

ПЕРТУСИН - склад і форма випуску препарату

ПЕРТУСИН - як приймати препарат

ПЕРТУСИН - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги ПЕРТУСИН

Відхаркувальний засіб.

Застосування ПЕРТУСИН

Симптоматичне лікування запальних захворювань дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем з утрудненим відходженням мокротиння: бронхіти, трахеїти, пневмонії, коклюш.

ПЕРТУСИН - склад і форма випуску препарату

Сироп. Діючі речовини:100 г сиропу містить: рідкого екстракту чебрецю трави (1:1) (Serpylliherba(1:1)) (екстрагент – етанол 30 %) – 12 г; калію броміду – 1 гдопоміжні речовини: сироп цукровий, етанол 80 %.

ПЕРТУСИН - як приймати препарат

Застосовувати внутрішньо.

Дорослим і дітям віком від 12 років призначати по 1 столовій ложці 3 рази на день. Дітям віком від 4 до 6 років – по 1/2 чайної ложки (2,5 мл), від 6 до 9 років – по 1 чайній ложці(5 мл), від 9 до 12 років – по 1 десертній ложці 3 рази на день. Дітям віком до 6 років разову дозу препарату (1/2 чайної ложки) необхідно розчинити у 20 мл (2 десертні ложки) охолодженої кип’яченої води.

Тривалість лікування визначає лікар залежно від перебігу захворювання, характеру комплексної терапії та переносимості препарату.

ПЕРТУСИН - протипоказання, побічні ефекти

Індивідуальна непереносимість компонентів препарату, у тому числі бромідів, декомпенсована серцева недостатність, артеріальна гіпотензія, виражений атеросклероз, анемія, захворювання нирок, цукровий діабет, алкоголізм.

Підвищена чутливість до компонентів препарату або інших рослин родини Губоцвітних (Lamiaceae), а також чутливі до селери та пилку берези (можлива перехресна реакція); дитячий вік – до 4 років.

Не рекомендується застосовувати препарат у періоди вагітності та годування груддю.

Оскільки препарат містить спирт, пацієнтам після застосування препарату слід проявляти обережність при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Аналоги ПЕРТУСИН

  • Алтемікс бронхо
  • Аскоріл
  • Бронхосол
  • Грудний збір №1
  • Грудний збір №2

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся