Перметринова мазь - інструкція, застосування, аналоги препарату

Перметринова мазь фото упаковки

Застосування Перметринової мазі

Перметринова мазь - склад і форма випуску препарату

Перметринова мазь: як приймати препарат

Перметринова мазь - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Перметринової мазі

Перметринова мазь, діюча речовина якого перметрин, є сумішшю цис- і трансізомерів синтетичного пиретроїду. Це інсектицидний та акарицидний засіб для зовнішнього застосування, що діє на багатьох комах, у тому числі і на коростяного кліща. Пригнічує розвиток і спричиняє загибель личинок та статевозрілих особин.

Застосування Перметринової мазі

Короста.

Перметринова мазь - склад і форма випуску препарату

Діюча речовина: перметрин; 1 г мазі містить 40 мг перметрину;

Допоміжні речовини :етанол 96 %, карбомер 980, триетаноламін, вода очищена

Лікарська форма - мазь.

Основні фізико-хімічні властивості:гелеподібна непрозора маса від білого до кремового кольору.

Перметринова мазь: як приймати препарат

Невелику кількість мазі тонким шаром наносити на уражені коростою ділянки шкіри і масуючими рухами ретельно втирати у шкіру. Через 24 години після процедури мазь необхідно змити водою з милом і змінити одяг. Як правило, процедуру слід проводити одноразово, але якщо свербіж не припиняється чи з'являються нові елементи корости (ознака недостатньої ефективності), через 14 днів (не раніше) обробку слід повторити. 

Діти - протипоказано застосовувати дітям до 2 місяців. Дітям віком від 2 місяців препарат застосовувати за призначенням лікаря.

Перметринова мазь - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання.

Підвищена чутливість до активної речовини, інших піретроїдів чи піретринів або до будь-якої допоміжної речовини, гострі запальні захворювання шкіри волосистої частини голови.

Побічні реакції.

В окремих випадках можлива подразнювальна дія на шкіру, відчуття печіння, поколювання або пощипування, посилення свербежу, набряклість, оніміння шкіри, парестезія, біль,  еритема, екзема, алергічні реакції, в т.ч. шкірні висипання, набряк. У таких випадках застосування мазі слід припинити. У пацієнтів з коростою свербіж може тривати протягом 4 тижнів після закінчення лікування. Це може бути зумовлено наявністю алергічної реакції на змертвілі залишки коростяного кліща під шкірою та не вказує на неефективність лікування.

Аналоги Перметринової мазі

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies