Перметрин - інструкція, застосування, аналоги препарату

Перметрин фото упаковки

Застосування Перметрину

Перметрин - склад і форма випуску препарату

Перметрин: як приймати препарат

Перметрин - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Перметрину

Перметрин - інсектицидний засіб контактної дії, який належить до групи синтетичних піретроїдів. Має педикуліцидну дію, згубно впливає на гниди, личинки і статевозрілі форми головних і лобкових вошей. Порушує проникність натрієвих каналів мембран нервових клітин комах, гальмує процес поляризації (реполяризації) нервової клітини, що призводить до паралізуючого ефекту.

Застосування Перметрину

Педикульоз (головний, лобковий).

Перметрин - склад і форма випуску препарату

Діюча речовина: перметрин; 1 г лікарського засобу  містить перметрину 5 мг;

Допоміжні речовини: етоній, бензалконію хлорид, етанол (96 %), вода очищена.

Лікарська форма - спрей.

Перметрин: як приймати препарат

Зовнішньо. Натискувати на голівку розпилювача та розпилювати Перметрин на волосся, втираючи його у корені волосся.  При розпилюванні Перметрину край розпилювача необхідно тримати на відстані 3 см від волосся.

Після обробки препарат залишити на волоссі на 10-40 хвилин (голову можна покрити хустинкою), потім ретельно змити теплою проточною водою з милом або шампунем і висушити звичайним способом. Після миття волосся розчесати густим гребінцем для видалення загиблих паразитів; у разі  виявлення  живих вошей обробку повторити перед наступним миттям волосся або через 7 днів.

Витрати Перметрину залежно від густоти і довжини волосся – від 10 мл до 60 мл.

При лобковому педикульозі спрей розпилити короткими натисканнями на голівку розпилювача до повного покриття всієї волосистої частини лобкової зони.

Через 30 хвилин оброблені ділянки вимити з милом та ретельно промити водою.

Не застосовувати дітям віком до 3 років.

Перметрин - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання:

Підвищена чутливість до перметрину та до допоміжних речовин лікарського засобу. Порушення цілісності шкіри, запальні процеси та вторинні інфекції шкіри.

Період вагітності або годування груддю. Дитячий вік до 3 років.

Не рекомендується застосування Перметрину хворим з бронхіальною астмою, обструктивним бронхітом, у тому числі в анамнезі, у зв’язку з ризиком виникнення бронхоспазму при вдиханні лікарського засобу.

Побічні реакції:

З боку імунної системи:алергічні реакції, включаючи шкірні висипання і набряки

Місцеві ефекти: відчуття печіння, поколювання або пощипування, оніміння шкіри, посилення свербежу, еритема, біль, екзема.

Аналоги Перметрину

Перметринова мазь 4%

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies