Оптикс - інструкція, застосування, аналоги препарату

Оптикс фото упаковки

Застосування Оптиксу

Оптикс - склад і форма випуску препарату

Оптикс: як приймати препарат

Оптикс - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Оптиксу

Полівітамінні препарати з іншими добавками. Комбінований лікарський засіб, що містить вітаміни, мінеральні речовини та рослинні каротиноїди. Поповнює дефіцит вітамінів та мінеральних речовин. Чинить антиоксидантну дію. Дія препарату обумовлена ефектами речовин, що входять до його складу.

Застосування Оптиксу

  • Поповнення необхідних вітамінів і мінералів при захворюваннях очей (вікова дегенерація сітківки, катаракта, ретинопатії, захворювання зорового нерва).
  • Профілактика вікових порушень зору і захворювань очей у групах ризику (у віці понад 55 років; у хворих на цукровий діабет; при наявності спадкової схильності до катаракти або дегенерації сітківки; у курців; в осіб зі світлим кольором очей).
  • Профілактика захворювань очей при значних зорових навантаженнях (робота з комп’ютером, під впливом УФ-променів, випромінювання телеекранів); при порушеннях нічної адаптації зору; під час одужання після офтальмологічних операцій.

Оптикс - склад і форма випуску препарату

Таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, вкриті плівковою оболонкою від світлого коричнево-жовтого до коричнево-жовтого кольору.

Діючі речовини: 1 таблетка містить: β-каротин 1,5 мг; лютеїн 2,5 мг; зеаксантин 0,5 мг; вітамін Е 36 мг; вітамін С 225 мг; цинк5 мг; мідь1 мг.

По 10 таблеток у блістері; по 6 блістерів у пачці.

Оптикс: як приймати препарат

Лікарський засіб застосовують внутрішньо під час або післяприйому їжі. Дорослим та дітям від 12 років призначають по 1 таблетці 1 раз на добу протягом 2-3 місяців.

Максимальна добова доза – 1 таблетка. Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально. У разі необхідності, при відсутності стійкого ефекту, призначають повторні курси після консультації з лікарем.

Оптикс - протипоказання, побічні ефекти

Гіперчутливість до компонентів лікарського засобу, виражена ниркова недостатність, хронічний гломерулонефрит, саркоїдоз, гіпервітаміноз А та Е, тромбофлебіт, порушення обміну заліза або міді, тиреотоксикоз, одночасний прийом ретиноїдів.

Лікарський засіб не застосовують дітям до 12 років.

При передозуванні можливе посилення побічної дії лікарського засобу та розвиток проявів гіпервітамінозу (А, С, Е), виникнення алергічних реакцій, диспептичних розладів, включаючи біль у ділянці епігастрію, нудоту, блювання, метеоризм, діарею, підвищення збудливості нервової системи.

Проявами побічної дії міді можуть бути біль у животі, нудота, блювання та діарея.

Аналоги Оптиксу

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies