Омнадрен – інструкція, застосування, аналоги препарату

Омнадрен фото упаковки

Застосування Омнадрен

Омнадрен – склад і форма випуску

Омнадрен – як приймати препарат

Омнадрен – протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Омнадрен

Омнадрен – це андрогенний препарат.

               

Застосування Омнадрен

У чоловіків - гіпогонадизм, затримка cтатевого дозрівання, посткастраційний синдром, імпотенція, викликана нестачею тестостерону, порушення сперматогенезу.

У жінок - увиняткових випадках при захворюваннях, що супроводжуються гіперестрогенією.

Омнадрен – склад і форма випуску

Склад

діючі речовини: 1 мл олійного розчину містить тестостерону пропіонату 30 мг, тестостерону фенілпропіонату 60 мг, тестостерону ізокапронату 60 мг, тестостерону капрінату 100 мг;

 допоміжні речовини: спирт бензиловий,олія арахісова.

Лікарська форма. Розчин олійний для ін’єкцій.

Омнадрен – як приймати препарат

Внутрішньом'язово, глибоко у сідничні ммязи.

Дози препарату Омнадрен® 250 та схеми лікування підбираються індивідуально лікарем, враховуючи форму захворювання та показання. Стандартна рекомендована схема терапії -1 ампула (1 мл) внутрішньоммязово кожні 4 тижні.

Примітка: у випадку болісних відчуттів під час ерекції потрібно припинити лікування.

Первинний чоловічий гіпогонадизм (анорхізм, синдром Клінефельтера, кастраційний синдром, атрофія сіммяних залоз).

Залежно від ступеня недостатності статевих залоз (відповідно до клінічної оцінки і результатів лабораторних досліджень), препарат вводять у вигляді іннєкції кожен

7-14-21 день.

Інші показання

При деяких формах чоловічого безпліддя (азооспермія, олігоспермія) вводять 2 іннєкції Омнадрену® 250 з двотижневими інтервалами.

У виняткових випадках Омнадрен®°250 застосовують при зміні статі з приводу різних форм гермафродитизму.

У разі появи болю під час ерекції пеніса необхідно відмінити застосування препарату. Зменшення прозорості олійного розчину і поява пластівчастих утворень не свідчить про закінчення терміну придатності препарату. Розчин набуває прозорості після нагрівання ампули у теплій воді.

Омнадрен – протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання.

- Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату;

- відомий або очікуваний рак молочної залози або простати;

гіперкальціємія, гіперкальційурія, пухлини печінки у даний час або в анамнезі.

Побічні реакції.

Наступні побічні реакції у цілому спостерігаються при застосуванні лікарського засобу:

у у хлопчиків пубертатного періоду передчасний статевий розвиток, збільшення частоти ерекцій, збільшення статевого члена та передчасне епіфізарне закриття;

я пріапізм та інші види сексуальної стимуляції;

ї ретенція рідини та натрію в організмі;

і олігоспермія та зменшення оббєму еякуляції.

Лікування у даному випадку слід припинити до зникнення даних симптомів, після чого лікування слід продовжити зі зменшеними дозами. Охриплість голосу може бути першим симптомом зміни голосу, що може призвести до необоротного зниження тембру голосу. При появі ознак вірилізації та значної зміни голосу слід припинити лікування.

З боку травного тракту

Нудота, підвищення апетиту, діарея.

Гепатобіліарні розлади

Жовтяниця, порушення функцій печінки, "печінкові" плями, пухлинні ураження печінки.

З боку крові та лімфатичної системи

Гальмування факторів згортання крові II, V, VI та X, кровотеча у пацієнтів, які

отримували пероральні антикоагулянти, поліцитемія, підвищення рівня гематокриту, підвищення рівня еритроцитів, підвищення рівня гемоглобіну.

З боку нервової системи

Зміни лібідо, головний біль, неспокій, парестезії, підвищена нервова збудженість, зміни настрою, мігрень, тремор, агресивність, дратливістьдепресія, запаморочення.

Метаболічні порушення та порушення харчування

Підвищена концентрація холестерину у крові. Затримка натрію, хлору, рідини, калію і кальцію та неорганічних фосфатів, збільшення маси тіла, підвищення рівня гліколізованого гемоглобіну, гіперхолестеринемія, підвищення рівня холестерину у крові, порушення толерантності до глюкози.

Загальні розлади та розлади у місці введення препарату

У місці іннєкції можливі: біль, свербіж та гіперемія. Підвищена втомлюваність, слабкість, гіпергідроз, нічна пітливість.

З боку серцево-судинної системи.

Припливи, серцево-судині розлади, артеріальна гіпертензія.

З боку дихальної системи.

Бронхіт, синусит, кашель, диспное, хропіння, дисфонія.

З боку шкіри.

Акне, алопеція, еритема, висипання, папульозні, вугреві висипання, свербіж, сухість шкіри.

З боку скелетно-м м язової системи та сполучної тканини.

Артралгія, міалгія, біль у кінцівках, спазм ммязів, напруженість ммязів, ригідність скелетно-ммязової системи, підвищення рівня креатинфосфокінази у крові.

З боку нирок та сечовивідних шляхів.

Зменшення виділення сечі, затримка сечі, розлади з боку сечовидільного тракту, ніктурія, дизурія.

З боку репродуктивної системи та молочних залоз.

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози, внутрішньоепітеліальна неоплазія передміхурової залози, індурація простати, простатит, розлади з боку передміхурової залози, підвищення лібідо, зниження лібідо, біль у яєчках, індурація молочної залози, біль у молочних залозах, гінекомастія, підвищення рівня естрадіолу, підвищення рівня вільного тестостерону у крові, підвищення рівня тестостерону у крові.

Лабораторні показники.

Порушення функції печінки, зниження концентрації ЛПВЩ (ліпопротеїнів високої щільності), ЛПНЩ (ліпопротеїнів низької щільності) та тригліцеридів у сироватці крові, підвищення рівня ПСА (простатичного специфічного антигена), гіперкальціємія.

Після відміни препарату побічні ефекти зберігаються ще певний час.

У поодиноких випадках легенева мікроемболія олійних розчинів може призвести до розвитку таких ознак та симптомів як кашель, диспное, загальне нездужання, гіпергідроз, біль у грудях, запаморочення, парестезії або непритомність. Ці реакції можуть виникати при іннєкції або одразу після іннєкції і є оборотними. Можуть відзначатися стани знервованості, ворожості, апное уві сні, різні реакції шкіри, у тому числі себорея, збільшення частоти ерекцій, і в поодиноких випадках спостерігалася жовтяниця при лікуванні препаратам, які містять тестостерон.

Лікування великими дозами препаратів тестостерону часто оборотно переривають або зменшують сперматогенез, у зввязку з чим зменшується розмір яєчок. Терапія тестостероном зрідка може призвести до персистуючих болісних ерекцій (пріапізму). Великі дози або довгострокове введення тестостерону зрідка призводить до виникнення затримки рідини і набряків.

Аналоги Омнадрен

Андрожель

Небідо

Омнадрен

Тестостерону пропіонат

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies