Інструкції до ліків: каталог

У цьому розділі ви можете знайти інструкції до популярних медичних препаратів. Каталог ліків структурований за алфавітом. Усі інструкції можна знайти в два кліки.

Що входить до каталогу препаратів

У каталозі представлені знеболюючі та спазмолітичні препарати, серцево-судинні, протизастудні, вітаміни і БАДи, неврологічні, дерматологічні препарати, протизапальні препарати загальної дії, гомеопатичні препарати, ліки для лікування травної системи, опорно-рухового апарату, протиалергічні препарати, імунопрепарати, ліки від алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії, препарати в акушерстві та гінекології, стоматології; протимікробні, протипаразитарні та протиглистні засоби.

Інструкції до ліків: структура

Кожна інструкція складається з декількох розділів. По-перше, це застосування препарату, - при яких хворобах, симптомах його призначають лікарі. Також в кожній інструкції є інформація про склад і форму випуску - таблетки, капсули, ін'єкції, сироп та ін.

Важливим розділом в кожній інструкції до ліків є блок про протипоказання і побічні ефекти. Рекомендуємо уважно з ним ознайомитися, а також в обов'язковому порядку проводити консультації з лікарем, перш ніж приймати будь-який препарат. Адже серед протипоказань часто можуть бути хронічні хвороби, і прийом препарату може погіршити ситуацію. Також важливо ознайомитися з можливими побічними реакціями і оцінити ризики. Зробити це може тільки лікар.

Також на сторінці кожної інструкції можна знайти перелік аналогів. Важливо відзначити, що в нього включені як ідентичні за складом препарати, вироблені різними фармкомпаніями, так і препарати, що допомагають при схожих симптомах і діагнозах, але відрізняються за складом.

Також на кожній сторінці є фото, щоб читач розумів, як виглядає упаковка препарату.

Важливо! Ми не рекомендуємо займатися самолікуванням, адже так можна нашкодити своєму здоров'ю. Приймайте ліки виключно після консультації з лікарем. Всі інструкції представлені суто для загального ознайомлення.

Будьте здорові!