Мовіназа - інструкція, застосування, аналоги препарату

Мовіназа фото упаковки

Застосування Мовінази

Мовіназа - склад і форма випуску препарату

Мовіназа таблетки: як приймати препарат

Мовіназа таблетки - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Мовінази

Мовіназа таблетки, діюча речовина яких серратіопептидаза, є протеолітичним ферментом, який виділено з непатогенної кишкової бактерії Serratia E15. Йому властива фібринолітична, протизапальна та протинабрякова активність. Крім зменшення запального процесу, серратіопептидаза послаблює біль внаслідок блокування вивільнення больових амінів із запалених тканин. Серратіопептидаза зв’язується у співвідношенні 1:1 з альфа-2-макроглобуліном крові, який маскує її антигенність, але зберігає її ферментативну активність. Потім поступово у місці запалення вона переходить в ексудат і відповідно її рівень у крові зменшується.

Застосування Мовінази

  • Захворювання опорно-рухового апарату та хірургічні захворювання: розтягнення та розриви зв’язок, переломи та вивихи, набряки, спричинені пластичною операцією;
  • захворювання органів дихання: зменшує в’язкість мокротиння та полегшує відходження його з дихальних шляхів;
  • захворювання ЛОР-органів: полегшує відходження секрету придаткових пазух;
  • захворювання шкіри: гострі запальні дерматози;
  • захворювання жіночих статевих органів та молочних залоз: гематоми, застій у молочних залозах.

Мовіназа - склад і форма випуску препарату

Діючі речовини: 1 таблетка містить серратіопептидази 10 мг або 20 мг у вигляді гранул (еквівалентно ферментній активності 20000 ОД або 40000 ОД). Таблетка та кожна гранула вкриті кишковорозчинною оболонкою;

Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, повідон, магнію стеарат, тальк, натрію крохмальгліколят (тип А), натрію кроскармелоза, гіпромелоза, титану діоксид (Е171), еудрагіт L 100, заліза оксид червоний (Е 172), олія рицинова, діетилфталат, поліетиленгліколь 6000.

Лікарська форма - таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки рожевого кольору, круглої форми, двоопуклі, вкриті оболонкою, кишковорозчинні.

Мовіназа таблетки: як приймати препарат

Препарат призначати дорослим внутрішньо по 1 таблетці 1–3 рази на добу після їди. Таблетки слід ковтати, не розжовуючи, запивати 1 склянкою води. Максимальна добова доза – 30 мг.

Доза та тривалість курсу лікування залежать від характеру та динаміки патологічного процесу і визначаються у кожному випадку індивідуально лікарем.

Діти - препарат не застосовувати дітям через відсутність клінічних даних.

Мовіназа таблетки - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання - підвищена чутливість до серратіопептидази або до будь-якого компонента препарату. Порушення згортання крові.

Побічні реакції - у деяких випадках при застосуванні препарату може спостерігатися діарея, нудота, блювання, анорексія, біль у животі, дискомфорт в епігастрії.

У поодиноких випадках можливе виникнення носової кровотечі, виділення мокротиння з прожилками крові, гостра еозинофільна пневмонія, реакції гіперчутливості, включаючи свербіж, гіперемію шкіри, висипання.

Аналоги Мовінази

Вобензим, Мовіназа 20 мг, Серок, Серрата, Фібриназа-10, Фібриназа-20, Флогензим.

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies